نخستین هیات مدیره انجمن صنفی کارگردانان تئاتر ایران انتخاب شدند

اعضای نخستین هیات مدیره انجمن صنفی سراسری کارگردانان تئاتر ایران انتخاب شدند تا این انجمن صنفی به صورت رسمی آغاز به کار کند. به گزارش تئاتر آنلاین، نخستین نشست مجمع موسسان انجمن صنفی سراسری کارگردانان تئاتر ایران روز جمعه هجدهم تیرماه ۱۴۰۰ با رعایت پروتکل های بهداشتی و با حضور کارگردانان و پیشکسوتان کارگردانی تئاتر […]


اعضای نخستین هیات مدیره انجمن صنفی سراسری کارگردانان تئاتر ایران انتخاب شدند تا این انجمن صنفی به صورت رسمی آغاز به کار کند.

به گزارش تئاتر آنلاین، نخستین نشست مجمع موسسان انجمن صنفی سراسری کارگردانان تئاتر ایران روز جمعه هجدهم تیرماه ۱۴۰۰ با رعایت پروتکل های بهداشتی و با حضور کارگردانان و پیشکسوتان کارگردانی تئاتر کشور در محوطه مجموعه تالار وحدت برگزار شد.

در این مجمع پس از تصویب اساسنامه انجمن، انتخابات اعضای هیات مدیره و بازرسان با حضور نماینده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد تا انجمن صنفی سراسری کارگردانان تئاتر ایران، نخستین هیات مدیره خود را بشناسد.

در پایان رای‌گیری، اسامی منتخبان به شرح ذیل اعلام شد:

۱- شهرام گیل آبادی

۲- محمد رحمانیان

۳- احسان حاجی پور

۴- سید هادی عامل هاشمی

۵- آرش دادگر

۶- نبی الله(مجید) گیاهچی (عضو علی البدل اول)

۷- شکر خدا گودرزی(عضو علی البدل دوم)

بازرس: احسان فکا

بازرس علی البدل: مجید کریمی

با برپایی این انتخابات و تعیین هیات مدیره انجمن صنفی سراسری کارگردانان تئاتر ایران به صورت رسمی شکل گرفت و به زودی آغاز به کار خواهد کرد.