» آرشیو مطالب » «نبرد گالیله» به مولوی رسید
2169692
آرشیو مطالب - تئاتر ایران

«نبرد گالیله» به مولوی رسید

مرداد 21, 1395 0

نمایش «نبرد گالیله» به کارگردانی مسعود طیبی در تالار مولوی اجرا می شود.

به گزارش تئاتر آنلاین، نمایش «نبرد گالیله» نوشته نویسنده آلمانی برتولت برشت در سالن اصلی این مجموعه اجرا می شود. «نبرد گالیله» را که بر اساس ترجمه حمید سمندریان آماده اجرا شده است، مسعود طیبی طراحی و کارگردانی کرده است.

داستان این نمایشنامه، در ارتباط با تلاش های گالیله دانشمند شهیری است که اثبات می کند خورشید ثابت است و این زمین است که دور آن می چرخد.

آریاز ذوالفقاری، الهام جدی، ایمان میرهاشمی، زهره زرگر، علیرضا قیدری، شیوا امانی، مژگان رایگان، محمدرضا جوادی، شهاب ملک پور، رضا شرافتی، فخرالدین سادات زاده، مرتضی پادیاد، متین حیدریان، سالار خمسه، علی محمودزاده، محمد صادقی، سهیل باباعلی، هاله بهبودی. عاطفه غضنفری، بازیگران «نبرد گالیله» هستند که نزدیک به ۱۵ ماه این نمایش را تمرین کرده اند.

سایر عوامل این نمایش عبارتند از طراح صحنه و نور: سعید حسنلو، طراح لباس: سمانه احمدی مطلق، طراح گریم: بتسابه نعیمایی، دستیار کارگردان: ایمان میرهاشمی، طراح پوستر و بروشور: امیر رجبی، موسیقی: میثم شبیری، مشاور رسانه و تبلیغات: مهرنوش قهرمانی، تهیه کننده: مسعود طیبی.

«نبرد گالیله» از روز دوشنبه ۲۵ مرداد ماه و در ساعت ۲۰:۳۰ با مدت زمان ۱۰۰ دقیقه در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی روی صحنه می رود.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×