میزبانی پردیس تئاتر تهران از عزاداران خردسال قافله سالار شهدا

سومین دهه ماه محرم در پردیس تئاتر تهران با برگزاری مراسم سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع) آغاز می‌شود. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر تهران، از ۲۷ مردادتا ۵ شهریور از ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۲:۳۰ پردیس تئاتر تهران با برپایی «تکیه تئاتر» میزبان عزاداران ۴ تا ۱۰ ساله است. این […]

سومین دهه ماه محرم در پردیس تئاتر تهران با برگزاری مراسم سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع) آغاز می‌شود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر تهران، از ۲۷ مردادتا ۵ شهریور از ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۲:۳۰ پردیس تئاتر تهران با برپایی «تکیه تئاتر» میزبان عزاداران ۴ تا ۱۰ ساله است.

این برنامه با مشارکت هیات کربلا و با هدف ترویج فرهنگ عاشورا و معرفی شخصیت امام حسین (ع) به نوگلان منطقه برگزار می‌شود و شامل اجرای برنامه های متنوع فرهنگی با محوریت قیام عاشورا است. اجرای نمایش خلاق درباره واقعه عاشورا، قصه گویی با عنوان قصه های گنبد سبز برگرفته از متون مورد تایید با محوریت زندگی امام حسین (ع)، عروسک سازی و نقاشی کودک با محوریت واقعه عاشورا و ویژه برنامه تئاتر کاغذی اهم قسمت های این مراسم است.

علاقه‌مندان به حضور در این مراسم می‌توانند در زمان یاد شده به پردیس تئاتر تهران واقع در بزرگراه امام علی (ع)، اتوبان شهید محلاتی شرق، خیابان شهید شاه‌آبادی جنوبی، بعد از میدان مالک اشتر، خیابان بقایی مراجعه کنند.