میثم غنی‌زاده بازیگر «آبی مایل به صورتی» شد

میثم غنی‌زاده در چند اجرای آخر جایگزین محمدهادی عطایی در نمایش «آبی مایل به صورتی» شد. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی نمایش، به دلیل سفر کاری محمدهادی عطایی و با توجه به توافق های پیشین و هماهنگی هایی که از قبل با گروه اجرایی «آبی مایل به صورتی» صورت گرفته بود، […]


میثم غنی‌زاده در چند اجرای آخر جایگزین محمدهادی عطایی در نمایش «آبی مایل به صورتی» شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی نمایش، به دلیل سفر کاری محمدهادی عطایی و با توجه به توافق های پیشین و هماهنگی هایی که از قبل با گروه اجرایی «آبی مایل به صورتی» صورت گرفته بود، از ۱۹ تیر میثم غنی‌زاده جایگزین عطایی می‌شود.

میثم غنی‌زاده از اعضای گروه فیلم و تئاتر «و ناگهان» است که اخیراً در ۲ نمایش «سیم و سرمه» روزبه حسینی و «کالبدشکافی» سامان ارسطو به ایفای نقش پرداخته است.

بازیگران این نمایش به ترتیب حروف الفبا آناهیتا اقبال نژاد، مرضیه بدرقه، عاطفه رضوی، امید سلیمی، بهنام شرفی، محمد هادی عطایی، آیه کیان پور، امین میری، (بازیگر نوجوان) یاسمن رادمنش هستند. حمیدرضا آذرنگ نیز گفتار متن نمایش را انجام می‌دهد.

از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به طراح صحنه رضا مهدی زاده، طراح گریم ماریا حاجیها، طراح صدا و آهنگساز شاهین انتظامی، طراح لباس مهسا عبدالهیان خامنه، طراح نور علیرضا میرانجم، طراح پوستر و بروشور همراز بیان، مجری طرح و مدیر تولید آرش دهقان شاد، دستیار کارگردان و برنامه ریز راحیل مرشدی، روابط عمومی و امور تبلیغات ایلیا شمس، طراح و ساخت تیزر، موشن و ویدیو مهیار گودرزی، عکاس حسین حاجی بابایی، گرافیست سعید رضوانی، گروه پژوهش ساناز بیان، مسعود خلج زاده و مرضیه فراهانی، پژوهشگر انسان شناس نسرین ریاحی پور، مدیران صحنه دانیال حبیبی و اشکان شهروزی، منشی صحنه راضیه اسماعیلی، دستیاران طراح صحنه سعید معروف پور، میلاد ابراهیمی و راغب فرامرز پور اشاره کرد.

علاقمندان برای تهیه بلیت این نمایش به سایت tiwall.com مراجعه کنند.

نمایش «آبی مایل به صورتی» تا ۲۳ تیر روی صحنه می‌رود.