موسیقی نمایش «کافه عاشقی» دوباره به صحنه بازگشت

موسیقی نمایش «کافه عاشقی» به کارگردانی جلال الدین دری قرار است مجددا روی صحنه برود. به گزارش تئاتر آنلاین، سید جلال الدین دری نویسنده و کارگردان موسیقی نمایش «کافه عاشقی» گفت: بعد از اجرای موفق موسیقی نمایش «کافه عاشقی» و استقبال خوب مخاطبان از اجرای قبلی که در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه رفته بود، تصمیم […]

موسیقی نمایش «کافه عاشقی» به کارگردانی جلال الدین دری قرار است مجددا روی صحنه برود.

به گزارش تئاتر آنلاین، سید جلال الدین دری نویسنده و کارگردان موسیقی نمایش «کافه عاشقی» گفت: بعد از اجرای موفق موسیقی نمایش «کافه عاشقی» و استقبال خوب مخاطبان از اجرای قبلی که در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه رفته بود، تصمیم گرفتیم که مجدد این نمایش را اجرا کنیم و چند روزی است که با گروه تمرین را شروع کردیم.

وی ادامه داد: اکنون در حال گفتگو با سالن ها هستیم که بتوانیم در سالنی مناسب نمایش را به صحنه ببریم. با توجه به فضای خاص اثر بهترین زمان برای اجرا بعد از پایان ماه صفر و در هفته های اول مهر ماه است.

دری افزود: پیمان خازنی از آهنگسازان بااستعداد، خلاق و جوان است که فضای متن را به خوبی درک کرده است و توانسته موسیقی و ملودی های بسیار خوبی را منطبق با نمایش خلق کند. همچنین سعید نقدزاده هم که از فارغ التحصیلان رشته نمایش است و در سریال «برابر با اصل: و فیلم سینمایی «نرگس مست» در کنارم بود در این نمایش هم به عنوان دستیار کارگردان، برنامه ریز و مدیر تولید گروه را همراهی می کند.

حسین میرزاییان، سپیده صباغ، میثم اکبری، هیوا سیفی زاده، صدف بهشتی، مهدیه کوهستانی و سعید بحرالعلومی و با معرفی زهره فیروزی بازیگران این نمایش هستند.

موسیقی نمایش «کافه عاشقی» با نگاهی نو به داستان لیلی و مجنون به نگارش درآمده است.