517«مهدی یغمایی» خواننده پاپ که تلاش‌هایش برای توزیع شدن آلبوم «یه دنیا حرف…» از سوی تهیه‌کننده آن به نتیجه‌ای نرسیده است، از برگزاری کنسرت خود با خواندن ترانه‌های این اثر در سال جدید خبر داد.

 «مهدی یغمایی» خواننده پاپ، با آلبوم «سلام آقا» برای نخستین‌بار وارد عرصه موسیقی کشور شد. استقبال اهالی موسیقی از او باعث شد، خواننده تیتراژ ابتدایی «ماه عسل» سال گذشته هم بشود. او پس از خواندن این تیتراژ موفقیتی در بین اهالی موسیقی به دست آورد و سرانجام نخستین آلبوم رسمی به نام «یه دنیا حرف…» را در بازار موسیقی کشور منتشر کرد. این آلبوم که مدت‌ها است در نسخه 100 هزارتایی منتشر شده است، به دلایل نامعلومی توزیع آن از سوی تهیه کننده به تاخیر افتاده است.

به گزارش MrArt، «مهدی یغمایی» در گفت‌وگو با فارس در خصوص تاخیر یک ‌ساله در توزیع آلبوم «یه دنیا حرف…» اظهار داشت: این آلبوم یک سال پیش در نسخه یک‌صد هزارتایی منتشر شد اما تا کنون اقدامی از سوی تهیه کننده‌ آن آقای «رامین بصیرت‌نیا» صورت نگرفته است و این توزیع کننده به دلیل نداشتن قرارداد کتبی از این امر سوء استفاده می‌کند.

وی افزود: من تمام تعهداتم نسبت به این آلبوم از جمله میکس و مستر آن‌را انجام داده‌ام و یک‌سال پیش تحویل شرکت داده شد. اما نمی‌دانم چرا نسبت به توزیع آن اقدامی نمی‌شود. در این اثر تمام ذائقه مخاطب را در نظر گرفتم امیدوارم به زودی توزیع شود.

خواننده تیتراژ ابتدایی «ماه عسل» با اشاره به فعالیت‌های جدیدش یادآور شد: در حال حاضر تهیه آلبوم جدیدم را کلید زده‌ام و امیدوارم بتوانم در شش ماهه سال جدید آن‌را وارد بازار موسیقی کشور کنم.

یغمایی از برگزاری کنسرت خود در ماه‌های فروردین و اردیبهشت در تهران خبر داد و گفت: وقتی که تلاش‌هایم  برای توزیع آلبوم «یه دنیا حرف…» بی نتیجه ماند و تهیه کننده آن بدون داشتن علتی از توزیع این اثر جلوگیری می‌کند، تصمیم گرفتم تا قطعات خوانده شده در این آلبوم را در کنسرتی برای علاقمندان به موسیقی پاپ اجرا کنم.

خواننده آلبوم «یه دنیا حرف…» از انتشار آلبوم جدیدش خبر داد و تصریح کرد: دومین آلبوم موسیقی من با مشارکت جدی دوستانم در زمینه موسیقی پاپ به زودی منتشر خواهد شد.

لینک کوتاه :
اشتراک گذاری :