» آرشیو مطالب » «من یک موجود بلوتوثی ام، به من نگاه نکنید» در تالار مولوی
3119962
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

«من یک موجود بلوتوثی ام، به من نگاه نکنید» در تالار مولوی

اردیبهشت 14, 1398 0

3119962
افسانه ماهیان با نمایش «من یک موجود بلوتوثی ام، به من نگاه نکنید» به تئاتر مولوی می آید.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، نمایش «من یک موجود بلوتوثی ام، به من نگاه نکنید» به نویسندگی محمد رضایی راد و کارگردانی افسانه ماهیان از ۱۶ تا ۳۱ اردیبهشت ماه در لابی مرکز تئاتر مولوی به صحنه می رود.

در این نمایش شقایق سرسختی، نیلوفر عبدالصمد، مهسا جوادی، مارال جعفر قلی زاده، نازگل محمدی، پوریا رستمی، امیرمحمد عیسی زاده، محمدمهدی لرستانی، مهدی صفرزاده خانیکی، محمد معروفی به ایفای نقش می پردازند.

همچنین محمدرضا جدیدی طراح صدا و آهنگساز، آیلار زاهدی عکاس، رومینا داوری منشی صحنه، پوریا رستمی، امیر امیدوار ساخت تیزر و امیر سپهر تقی لو مدیر اجرا در این نمایش به همکاری می پردازند.

با توجه به شیوه اجرایی این نمایش تمامی بلیت‌ها بدون صندلی و مخاطبان به صورت ایستاده خواهند بود.

افسانه ماهیان کارگردان این اثر درباره روند شکل گیری این اجرا گفت: تولید این نمایش خروجی یک کارگاه آموزشی تئاتر با دانشجویان است با نمایشنامه ای از محمد رضایی راد که با توجه به تم و نوع نگارش نمایشنامه بهترین چالش هم به لحاظ بازیگری و هم به لحاظ مضمونی برای گروه اجرا در برخورد با مخاطب می‌باشد.

وی همچنین درباره نمایش «من یک موجود بلوتوثی ام، به من نگاه نکنید» بیان کرد: در جهان تکنولوژی هر لحظه پدیده ای زاییده می‌شود، شاید قبل‌تر و یا بعد از زاییده شدن بلوتوث بود که انسان ها خود را مجاز دانستند تا خطرناک تر و هولناک تر به حریم و خلوت دیگران تجاوز و تعرض کنند. در این اجرا چشم ها سرزنش می‌شوند زیرا که همواره چشم است که نگاه می‌کند و نگاه است که گناه می‌کند. نگاه و گناه بی هیچ کنترلی در جهان تکنولوژی همچون ویروسی خطرناک در حال انتشار است. محمد رضایی راد این نمایشنامه را در عصر زاییده شدن بلوتوث نوشت و هشدار داد. از او برای هوشمندی و آینده نگری اش سپاسگزارم.

علاقه‌مندان برای دیدن نمایش «من یک موجود بلوتوثی ام، به من نگاه نکنید» که تا ۳۱ اردیبهشت ماه هر روز به جز شنبه ها ساعت ۱۸ در لابی مرکز تئاتر مولوی به صحنه می‌رود، می‌توانند به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به آدرس خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×