«من که دا نیستم» دو اجرایی شد

نمایش «من که دا نیستم» به کارگردانی حسین پارسایی در اجراهای نخست با استقبال خوب مخاطبان روبه‌رو شد و قرار است این نمایش پنجشنبه‌ جمعه را در دو سانس میزبان علاقه‌مندان به هنر نمایش باشد.

1نمایش «من که دا نیستم» به کارگردانی حسین پارسایی در اجراهای نخست با استقبال خوب مخاطبان روبه‌رو شد و قرار است این نمایش پنجشنبه‌ جمعه را در دو سانس میزبان علاقه‌مندان به هنر نمایش باشد.

 به گزارش MrArt.ir، نمایش «من که دا نیستم» به نویسندگی مهرداد رایانی‌مخصوص و کارگردانی حسین پارسایی که از سه‌شنبه دوم مهر ماه اجراهای خود را در تالار اندیشه حوزه هنری آغاز کرده است در اجراهای ابتدایی با استقبال خوب مردم و هنرمندان روبه‌رو شد.

این نمایش روزهای پنجشنبه و جمعه، با دو اجرا در زمان‌های 17 و 19 میزبان علاقه‌مندان به هنر نمایش است.

نمایش «من که دا نیستم» به‌نویسندگی مهرداد رایانی مخصوص و کارگردانی حسین پارسایی، نمایشی متفاوت براساس کتاب «دا» است که این روزها مراحل تمرین خود را در حوزه هنری می‌گذراند. این نمایش از اول مهر ماه به‌مدت 30 شب روی صحنه برود. رؤیا نونهالی، علی سلیمانی، محسن قصابیان، لیندا کیانی، کاوه مهدوی بازیگران این نمایش هستند. همچنین پارسایی در این نمایش از شیوه اجرایی تکنیک‌های نمایش‌های ایرانی بهره برده است، به طوری که دو نقال جوان مجید رحمتی و حسین جمالی در خلال نمایش وقایع مستند و حال و هوای خرمشهر در دوران دفاع مقدس را به شیوه نقالی روایت می کنند.

مرتضی مصطفی‌نژاد، مدیر تولید و مجری طرح، سیامک احصایی، طراح صحنه، مژگان عیوضی‌، طراح لباس، میثم احمدی، تکنیک جلوه‌های صوتی و تصویری از دیگر عوامل این نمایش هستند.

در خلاصه داستان نمایش «من که دا نیستم» آمده است که «زینب زمانی» یکی از بازماندگان جنگ تحمیلی در خرمشهر که خاطرات او بارها به چاپ رسیده است و مقاومت و پایداری او زبانزد است، اشیا و اسناد موزه‌ای قابل توجهی دارد. او در تلاش است که بین حفار‌ی‌ها و ساخت‌ و‌ سازهای عظیم واحدهای تجاری که در خرمشهر در حال وقوع است، یک موزه کوچک جنگ برای ثبت و ضبط خاطرات عظیم جنگ و دسترسی آن به آیندگان احداث کند که ناگهان… .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.