رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان:

منتظر اجرای عمومی اثر برگزیده فجر در تهران هستیم!

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان در پی موفقیت بزرگ هنرمندان تئاتر خوزستان در چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر پیام تبریکی را منتشر کرد.

به گزارش تئاتر آنلاین، محمد یاقوت پور رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان به مناسبت موفقیت ارزنده هنرمندان تئاتر اهواز در چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر پیام تبریکی منتشر کرد.

در متن این پیام تبریک آمده است:

کسب چهار تندیس رتبه نخست و یک تقدیر ارزشمند در اختتامیه چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر و موفقیت نمایش «مرثیه ای بر قتل ژولیوس سزار و چند مرغ از سیمرغ» به کارگردانی مجتبی رستمی فر را به ایشان و گروه نمایش پرتلاشش تبریک میگویم.

قطعا استمرار موفقیت های مجتبی رستمی فر پس از حضور موفق ایشان در جشنواره سی و هفتم تئاتر فجر با نمایش «تاکسیدرمی» و همچنین حضور و کسب نمایش برتر جشنواره سی و هشتم بین المللی تئاتر فجر با نمایش «همه فرزندان مکبث» و امسال نیز کسب عناوین برتر جشنواره چهلم بین المللی تئاتر فجر نشان و تثبیت کاربلدی ایشان است.

لذا این موفقیت ارزنده را به ایشان و گروه نمایش پرتلاشش و همچنین به جامعه تئاتر استان های کشور و بالاخص به خانواده معزز تئاتر خوزستان که مخلصانه و بی کمترین حمایت مالی در راه اعتلای این هنر قدسی در تلاشند را تبریک می گویم.

باشد که این بار قول اجرای عموم کار برگزیده جشنواره تئاتر فجر در تالارهای نمایشی تهران از سوی اداره هنرهای نمایشی کشور محقق شود و شاهد اجرای نمایش فاخر «مرثیه ای بر قتل ژولیوس سزار و چند مرغ از سیمرغ» در تئاتر شهر تهران باشیم انشاالله.

محمد یاقوت پور

رئیس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان

378067 1831495410 1000 667

آیین اختتامیه چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به دبیری حسین مسافرآستانه شامگاه سه‌شنبه ۲۶ بهمن‌ ماه ۱۴۰۰ مصادف با سالروز ولادت حضرت علی(ع) در تالار وحدت تهران برگزار شد که نمایش «مرثیه ای بر قتل ژولیوس سزار و چند مرغ از سیمرغ» کار گروه تئاتر آماتور اهواز موفق به کسب پنج جایزه ویژه از این جشنواره شد.

ایران تئاتر