معرفی ۵ نمایش فجر/زمان اجراها در یزد اعلام شد

یزد- پنج نمایش از نمایش‌های راه یافته به بخش مسابقه چهلمین جشنواره تئاتر فجر از شنبه در یزد اجرا می شوند.

به گزارش تئاتر آنلاین، نمایش «تلفات» به کارگردانی علیرضا معروفی یه نمایش ۵۵ دقیقه‌ای است که از تهران به جشنواره راه یافته و شنبه، ۱۶ بهمن ماه در سانس‌های ۱۸:۳۰ و ۲۱ در پلاتو تالار هنر یزد اجرا می شود.

«مصریه» عنوان نمایشی به کارگردانی مهدی آشوغ است که از اندیمشک به جشنواره راه یافته و روز یکشنبه ۱۷ بهمن ماه در سانس‌های ۱۸:۳۰ و ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه در پلاتو تالار هنر یزد اجرا می شود.

«خاموشان» کاری از زنده یاد علی سلیمانی نیز به در روز دوشنبه ۱۸ بهمن به مدت ۶۵ دقیقه در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱ اجرا خواهد شد.

روز چهارشنبه، ۲۰ بهمن ماه نیز پلاتو تالار هنر یزد میزبان اجرای نمایش ۶۵ دقیقه ای «استرالیا» به کارگردانی سید محمدهادی هاشم زاده از شیراز است.

در آخرین روز این جشنواره یعنی جمعه، ۲۲ بهمن نیز نمایش «همه برادران من» به کارگردانی داوود پارسا از گچساران به مدت ۵۵ دقیقه در پلاتو تالار هنر یزد اجرا می شود.

گفتنی است؛ تمامی اجراها در سانس‌های ۱۸:۳۰ و ۲۱ در پلاتو تالار هنر یزد انجام می شود و علاقمندان به تماشای این آثار می توانند بلیط این جشنواره را به صورت اینترنتی از سایت www.yazdgishe.ir خریداری کنند.