» آرشیو مطالب » معرفی هیات مدیره جدید کانون روابط عمومی و تبلیغات خانه تئاتر
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

معرفی هیات مدیره جدید کانون روابط عمومی و تبلیغات خانه تئاتر

تیر 6, 1401 0

با برگزاری مجمع عمومی، هیات مدیره جدید کانون روابط عمومی و تبلیغات خانه تئاتر انتخاب شدند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی خانه تئاتر، روز شنبه چهارم تیر ماه ١۴٠١ مجمع عمومی سالانه کانون روابط عمومی و تبلیغات خانه تئاتر با حضور اکثریت اعضای آن و حضور و نظارت مستقیم مهدی قلعه بازرس خانه تئاتر تشکیل و پس از انجام مقدمات، ثبت نام حاضران و طی تشریفات قانونی، طبق دستور جلسه مقرر برگزار شد.

در ابتدا ٣ نفر از اعضای حاضر در مجمع، با تایید جمع در جایگاه هیات رئیسه مستقر شده که پیام احمدی کاشانی به عنوان رئیس، امیر لقمانی پور به عنوان ناظر و ندا کوهی بعنوان منشی جلسه انتخاب و با درج اسامی کاندیداها در تابلو، اداره جلسه را بر عهده گرفتند.

محمد بهرامی، زهرا شایانفر، مریم شریعتی، الهه حاجی زاده، مریم رودبارانی، مهتا کریمی، امیر پارسائیان مهر، پیمان شیخی، علیرضا سعیدی، محمدرضا ایمانیان و محمد وفایی نامزدهای این دوره برای تصدی امور هیات مدیره کانون مذکور بودند.

گزارش عملکرد هیات مدیره توسط محمد وفایی به عنوان نماینده قرائت و پس از آن به هر یک از کاندیداها ۲ دقیقه زمان داده شد که شرح برنامه ها و اهداف خود را مطرح کنند.

بعد از استماع چشم اندازها و نظرات، اخذ آرا آغاز و شمارش و ثبت به صورت علنی صورت پذیرفت.

پس از شمارش آرا و اعلام منتخبان با قرائت بازرس و نظارت هیات رئیسه، اسامی اعضای هیات مدیره جدید کانون به ترتیب تعداد رای به شرح زیر اعلام شد:

اعضای هیات مدیره: امیر پارسائیان مهر، محمد بهرامی، زهرا شایانفر، علیرضا سعیدی، مریم رودبارانی، الهه حاجی زاده، مریم شریعتی

بازرسان: محمد وفایی، پیمان شیخی

محمدرضا ایمانیان پس از شمارش آرا انصراف خود را کتبا به هیأت رئیسه اعلام کرد که به بازرس خانه تئاتر تحویل داده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×