3321894
مشاوران علمی و هنری بیستمین دوره جشنواره تئاتر تجربه معرفی شدند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی جشنواره تئاتر تجربه، حمید پورآذری، یوسف باپیری، علی شمس، آزاده شاه‌میری، محمدرضا علی اکبری، عباس جمالی و مهدی مشهور به‌ عنوان مشاوران علمی و هنری با بیستمین دوره جشنواره تئاتر تجربه همکاری می‌کنند.

با توجه به رویکرد کارگاهی بخش تجربه، از سوی دبیرخانه جشنواره تئاتر تجربه برای هر یک از گروه های پذیرفته شده در مرحله ترای اوت ( تمرین اجرا) یک مشاور علمی و هنری نظر گرفته شده است. این مشاوران تنها با رویکردی مشورتی و با طرح پرسش به گروه ها در پیشبرد کار کارگاهی خود روی ایده در قالب سه جلسه حضور در تمرینات کمک می کنند.

در این بخش پس از بررسی پروپوزال ها و پیشنهادنامه ها و برگزاری جلسات ارائه و دفاع از ایده‌های اجرایی گروه‌های شرکت کننده، ۲۶ اثر برای حضور در مرحله ترای اوت (تمرین اجرا) انتخاب شدند. این گروه ها باید در بهمن‌ماه و زیر نظر مشاوران علمی و هنری جشنواره، اجرای خود را به طور کامل ارائه کنند.

اسامی راه یافته گان به این بخش به شرح زیر است:

عرفان ابراهیمی، زهرا محسنی، نگین نشاط، عبدالرضا حیدری، محمدصادق محمدیان روشن، حمیدرضا حسینی، کژال کریمیان، مائده منزوی، علی زمانی، علیرضا خسروآبادی، پرهام رستم آبادی، فرزانه جعفرنیا، نرگس موسوی، سهراب علوی، محمدمهدی عباسی، علیرضا طاهری، یاسمن دهقانی، رامتین صادقی، صبا لوعالیان، آروین شیبانی، ساحل عمادی، حسام الدین صالح بیگ، ندا تسلیمیان، امین آثم، رضا حسین زاده.

بیستمین دوره جشنواره تئاتر تجربه ۱۰ تا ۱۷ اسفند ماه در تهران برگزار خواهد شد.

لینک کوتاه :
اشتراک گذاری :