معرفی مدیر بخش تحلیل و بررسی آثار جشنواره تئاتر «مقاومت»

Reading Time: < 1 minute مدیر بخش تحلیل و بررسی نمایش‌های هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر «مقاومت» منصوب شد. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی جشنواره، با حکم حمید نیلی دبیر هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر «مقاومت» مصطفی محمودی منتقد، مدیر فرهنگی و مدرس دانشگاه به‌ عنوان مدیر نشست‌های تحلیل و بررسی نمایش‌های شرکت‌کننده در جشنواره برگزیده شد. نشست‌های […]

Reading Time: < 1 minute


مدیر بخش تحلیل و بررسی نمایش‌های هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر «مقاومت» منصوب شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی جشنواره، با حکم حمید نیلی دبیر هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر «مقاومت» مصطفی محمودی منتقد، مدیر فرهنگی و مدرس دانشگاه به‌ عنوان مدیر نشست‌های تحلیل و بررسی نمایش‌های شرکت‌کننده در جشنواره برگزیده شد.

نشست‌های تحلیل و بررسی نمایش‌های شرکت‌کننده در هفدهمین جشنواره تئاتر «مقاومت» به‌صورت آنلاین (برخط) از روز سه‌شنبه ۲۵ آذرماه همزمان با آغاز جشنواره، از ساعت ۲۱ تا ۲۳ با حضور منتقدان و کارشناسان تئاتر کشور برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای تماشای این نشست‌ها می‌توانند به صفحه تماشاخانه سرو در اینستاگرام به نشانی tamashakhaneh_sarv@ مراجعه کنند.

هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر «مقاومت» با دبیری حمید نیلی و به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح از ۲۵ آذر تا ۲ دی‌ماه به ۲ شیوه زنده و آنلاین برگزار خواهد شد.