معرفی مدیران بخش نمایشنامه‌نویسی و رادیو تئاتر جشنواره مقاومت

مدیران بخش نمایشنامه‌نویسی و رادیو تئاترِ هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت، معرفی شدند. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ستاد خبری جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت، سید وحید فخر موسوی دبیر هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت طی احکام جداگانه‌ای، میلاد اکبرنژاد را به‌عنوان مدیر بخش تئاتر خیابانی و فرهاد امینی را به عنوان مدیر […]

مدیران بخش نمایشنامه‌نویسی و رادیو تئاترِ هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت، معرفی شدند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ستاد خبری جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت، سید وحید فخر موسوی دبیر هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت طی احکام جداگانه‌ای، میلاد اکبرنژاد را به‌عنوان مدیر بخش تئاتر خیابانی و فرهاد امینی را به عنوان مدیر بخش رادیو تئاتر منصوب کرد.

میلاد اکبرنژاد، فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد کارگردانی تئاتر است. او بیش از پنجاه نمایشنامه‌نویسی، کارگردانی و نگارش بیش از ۳۵ نمایش رادیویی و کارگردانی چندین تله‌تئاتر تلویزیونی را در کارنامه دارد.

فرهاد امینی دکترای مطالعات عالی هنر است. او نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر و از مدرسان دانشگاه هنر تهران است. امینی تاکنون نویسندگی بیش از ۲۰۰ قسمت نمایش رادیویی را برعهده داشته و جوایزی را نیز از آن خود کرده است.

هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و با دبیری سید وحید فخر موسوی در بازه زمانی شهریور لغایت آذر ۱۴۰۱ و در گستره ایران و کشورهای اسلامی برگزار می‌شود.