» آرشیو مطالب » معرفی عوامل و طراحان نمایش «سیندرلا»
معرفی عوامل و طراحان نمایش «سیندرلا»
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

معرفی عوامل و طراحان نمایش «سیندرلا»

فروردین 19, 1402 0

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی گروه تئاتر مستقل، «سیندرلا»ی دیوید وود با ترجمه حسین فدایی حسین و کارگردانی مریم کاظمی در بهار ۱۴۰۲ برای کودکان و نوجوانان روی صحنه خواهد رفت.

تمرینات نمایش «سیندرلا» پس از وقفه چند روزه تعطیلات نوروز از هفته دوم فروردین آغاز شده و مراحل آماده سازی دیگر بخش های فنی و هنری در دست انجام است.

طراح صحنه این نمایش افشین بیاناتی، طراحی لباس این نمایش را مژگان عیوضی، طراحی و ساخت کلاه گیس و سربندها افسانه قلی زاده و طراحی و ساخت عروسک ها را سهیلا باجلان بر عهده دارند که مراحل ساخت دکور، دوخت لباس های بازیگران و عروسک ها و ساخت کلاه گیس ها و سربندها به نیمه رسیده است.

فرید نوایی آهنگسازی و تنظیم موسیقی این نمایش را بر عهده دارد. کاور قطعات موسیقی و اشعار برای تمرین بخش های موزیکال آماده شده و تنظیم نهایی نیز آغاز شده است.

در این نمایش پریسا فلاح زاده طراح پوستر و بروشور، حسین تبریزی طراحی گریم، امیر عابدی عکاس و بهرام شادانفر ساخت تیزر را بر عهده دارند.

پیش از این، حضور هنرمندان شناخته شده تئاتر و تئاتر کودک و نوجوان همچون رضا فیاضی، علی فروتن، حمید گلی، فرهاد شریفی، مهراد زمانی، پریسا فلاح زاده، عرفان میدانلو، نازنین صفا، فاطمه خدابنده لو، پانته آ صفامنش، نسیم امیرخسرو، سعید تاجیک، مهدی رمضان زاده، شادی کارآیین، علیرضا عموزاد، سما احمدی و … در این نمایش اعلام شده بود.

در گروه کارگردانی نمایش «سیندرلا» مهراد زمانی و سعیده دادگر به عنوان دستیاران کارگردان، علیرضا عموزاد، بهناز فرزانه، سما احمدی و مریم ذکاوتی به عنوان مدیران صحنه همکاری دارند. روابط عمومی گروه تئاتر مستقل زهرا شایان فر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×