تئاتر آنلاین

اخبار تئاتر، عکس تئاتر، فیلم تئاتر و اخبار سینما جهان

معرفی راه یافتگان به بازبینی ۲ بخش جشنواره تئاتر «ثمر»

1
0
3315346
Reading Time: 2 minutesReading Time: 2 minutes


راه یافتگان به بازبینی ۲ بخش تئاتر صحنه و محیطی نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر «ثمر» معرفی شدند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی جشنواره، دبیرخانه نهمین جشنواره تئاتر «ثمر» اسامی آثار راه یافته به بازبینی در بخش تئاتر صحنه و آثار راه یافته به بخش تئاتر محیطی را منتشر کرد.

گروه ارزیابی و انتخاب متون و ایده‌های بخش های تئاتر صحنه و محیطی متشکل از پریسا مقتدی، یوسف باپیری، علیرضا اولیایی، ملودی آرام نیا و علی گلدسته آثار راه‌یافته به این بخش ها را معرفی کردند.

از سوی ستاد برگزاری جشنواره از میان ۳۶۳ اثر صحیح دریافت شده در ۲ بخش تئاتر صحنه و محیطی ۱۰۵ اثر در بخش تئاتر صحنه و همچنین ۱۳ اثر در بخش تئاتر محیطی به مرحله بازبینی و دفاع از ایده این جشنواره راه پیدا کردند.

طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی دبیرخانه جشنواره تئاتر «ثمر» صاحبان آثار راه‌یافته در این ۲ بخش را به زودی در تماشاخانه عمارت نوفل لوشاتو دعوت خواهند کرد تا در مورد نحوه بازبینی و دفاع از ایده تئاتر محیطی و در مورد زمان آن تعامل داشته و چنانچه هنرمندان از دبیر و برگزار کنندگان جشنواره سوالاتی داشته باشند، جواب خواهند داد و نیز تاکید بر اینکه اگر گرو ه ها قبل از شروع فرآیند بازبینی، کسری مدارک لازم از جمله مجوز نویسنده یا مترجم حتی در صورت اقتباس را ارائه ندهند، بازبینی نخواهند شد.

نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر «ثمر» به دبیری رضا دادویی نهم تا هجدهم اسفند ماه سال ۱۳۹۸ در بخش‌های مختلف تئاتر صحنه، تئاتر محیطی، نمایشنامه نویسی، عکس ثمرنگار، پوستر و تیزر و مهمان ویژه دانشجویان و هنرمندان در عمارت نوفل لوشاتو برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *