» آرشیو مطالب » معرفی دبیران هفتمین همایش تئاتر پیاده‌روی اربعین «روایت راهیان»
معرفی دبیران هفتمین همایش تئاتر پیاده‌روی اربعین «روایت راهیان»
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

معرفی دبیران هفتمین همایش تئاتر پیاده‌روی اربعین «روایت راهیان»

مرداد 9, 1402 1

به گزارش تئاتر آنلاین، امجد جلالی و سید محمد مصطفی موتورچی طی احکامی جداگانه از سوی کوروش زارعی‏ مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری، به ترتیب دبیری اجرایی و هنری هفتمین همایش بین‌المللی تئاتر پیاده‌روی اربعین «روایت راهیان» را بر عهده گرفتند.

در متن احکام دبیران این رویداد آمده است:

«هنرمندان تئاتر به برکت نظام شکوهمند انقلاب اسلامی با استقبال و رونق چشمگیر مخاطبان، عرصه‌های نو و جدید را تجربه می‌کنند. این هنر با قدمت و جایگاه والا و اثربخش مبتنی بر اندیشه و معنا است که در تناسب با اهداف کلان فرهنگی و هنری ایران اسلامی و در یک افق و چشم‌انداز روشن، آینده شکوهمند را برای ما ترسیم خواهد کرد. همایش تئاتر پیاده‌روی اربعین یکی از عرصه‌های نو و جدیدی است که رفته رفته می‌رود تا به عنوان یک پدیده نوظهور در تئاتر آیینی کشور چشم‌انداز روشنی را برای مخاطبان حسینی خود ترسیم کند.

از این رو، نظر به تجربه و تخصص شما در عرصه هنرهای نمایشی و آیینی به موجب این احکام به عنوان «دبیران اجرایی و هنری هفتمین همایش بین‌المللی تئاتر پیاده‌روی اربعین» منصوب می‌‎شوید.

امید است با تکیه بر دانش، تعهد و مسئولیت‌شناسی خود در برگزاری موفق این همایش پیروز و موفق باشید.»

هفتمین همایش روایت راهیان از ۵ الی ۱۵ شهریور و با نگاه نذر فرهنگی هنرمندان تئاتر کشور در مسیر زوار الحسین در ۲ کشور ایران و عراق برگزار می شود.

عکس از محسن سیدی است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×