معرفی داوران مسابقه عکس تئاتر جشنواره تئاتر فجر

محمد ژیان، سیامک زمردی مطلق و رضا معطریان مسئولیت داوری عکس‌های سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر را برعهده گرفتند. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی جشنواره، داوران مسابقه عکس تئاتر سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند. محمد ژیان، سیامک زمردی مطلق و رضا معطریان هیات داوران مسابقه عکس تئاتر […]


محمد ژیان، سیامک زمردی مطلق و رضا معطریان مسئولیت داوری عکس‌های سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر را برعهده گرفتند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی جشنواره، داوران مسابقه عکس تئاتر سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند. محمد ژیان، سیامک زمردی مطلق و رضا معطریان هیات داوران مسابقه عکس تئاتر این دوره از جشنواره را تشکیل می‌دهند.

محمد ژیان

محمد ژیان متولد ۱۳۳۰ از عکاسان تئاتر و تلویزیون و برادر زنده یاد رضا ژیان است و سابقه عکاسی از نمایش‎های «لطایف عبید زاکانی» اسماعیل خلج، «مستانه»، «آتراکسیون+مرگ» و «دوستان با محبت » به کارگردانی رضا ژیان، «شنبه هفتم» سیاوش طهمورث و سریال‌های «زیر بازارچه» و «نقد و نسیه» ساخته رضا ژیان و … را در کارنامه کاری خود دارد.

سیامک زمردی مطلق

سیامک زمردی مطلق متولد ۱۳۳۷ در تهران عکاس سینما و تئاتر است. وی عکاسی تئاتر را از سال ۶۷ با نمایش «مده آ» به کارگردانی قطب الدین صادقی آغاز کرده و عضویت و هیات موسس و ریاست انجمن عکاسان خانه تئاتر، مسئولیت بخش مسابقه عکس تئاتر جشنواره تئاتر فجر در ادوار مختلف، عضویت انجمن عکاسان خانه سینما و عضویت شورای مرکزی انجمن عکاسان خانه سینما را برعهده داشته، جوایز متعددی را از آن خود کرده است و سابقه برگزاری نمایش های انفرادی و گروهی را در کارنامه حرفه‌ای خود دارد.

رضا معطریان

رضا معطریان متولد ۱۳۴۸ در مشهد عکاس تئاتر و خبری است. او علاوه بر عکاسی از تئاتر، سابقه دبیری عکس روزنامه‌های مختلف، دبیری بخش مسابقه و نمایشگاه عکس سی و چهارمین جشنواره تئاتر فجر، داوری دومین دوره عکس سال مطبوعاتی ایران و ششمین جایزه عکس شید و … را برعهده داشته است.

سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به دبیری حسین مسافر آستانه بهمن ۹۹ برگزار می شود. نشانی سایت جشنواره www.fitf.ir است.