» آرشیو مطالب » معرفی داوران مرحله بازخوانی تئاتر خیابانی فصل‌واره استانی «ایثار»
3949181
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

معرفی داوران مرحله بازخوانی تئاتر خیابانی فصل‌واره استانی «ایثار»

آبان 17, 1400 0

3949181

داوران مرحله بازخوانی بخش تئاتر خیابانی نخستین فصل واره استانی فرهنگی و هنری «ایثار» معرفی شدند.

به گزارش تئاتر آنلاین، مرتضی اسدی مرام دبیر هنری نخستین فصل‌واره استانی فرهنگی و هنری «ایثار» اسامی داوران مرحله بازخوانی جشنواره را اعلام کرد. طبق این اعلام محمد لارتی، سعید ذبیحی و حمید ساروخانی مسئولیت خوانش نمایشنامه ها را بر عهده دارند.

محمد لارتی کارگردان، آهنگساز و مدیر تئاتری سابقه داوری در جشنواره ملی و منطقه ای و همچنین دبیری و دبیر تخصصی چند جشنواره‌ ملی را در کارنامه کاری خود دارد. وی در حال حاضر مدیر اداره امور نمایشی و آوایی بنیاد شهید کشور است.

سعید ذبیحی نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر خیابانی است و سابقه حضور مستمر در جشنواره های بین المللی از جمله جشنواره‌های تئاتر فجر، تئاتر خیابانی مریوان، نمایش‌های آیینی سنتی و جشنواره تئاتر عروسکی تهران مبارک را در کارنامه کاری خود دارد و جوایز متعددی را از این رویدادها دریافت کرده است.

حمید ساروخانی پژوهشگر، طراح صحنه و تهیه کننده تئاتر دارای مدرک کارشناسی ارشد ادبیات مقاومت و دکترای زبانشناسی است و ریاست اداره هنرهای تجسمی و ادبی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور را برعهده دارد.

نخستین فصل‌واره استانی فرهنگی و هنری «ایثار» در بخش های سرود، نماآهنگ، نمایشنامه نویسی صحنه ای، تئاتر خیابانی و طرح و ایده خیابانی، عکس و پوستر از ۱۳ لغایت ۱۹ آذر به دبیری عبدالله مرتضوی و به همت اداره‌کل هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران و اداره‌کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×