معرفی داوران بخش مسابقه نمایش‌های خیابانی و محیطی سودای عشق

پنج هنرمند و دست اندرکار عرصه تئاتر با حکم سعید نجفیان دبیر سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج (سودای عشق) به عنوان داوران بخش مسابقه نمایش‌های خیابانی و محیطی جشنواره منصوب و معرفی شدند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از امور ارتباطات رسانه ای و روابط عمومی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق، دبیرخانه جشنواره سودای عشق در اطلاعیه ای اسامی داوران بخش مسابقه نمایش های خیابانی و محیطی جشنواره را اعلام کرد.

بر این اساس سیروس همتی بازیگر، کارگردان و مدرس تئاتر سینما و تلویزیون، پژمان شاهوردی نویسنده، کارگردان و پژوهشگر تئاتر، محمد مظفری کارگردان و مدرس تئاتر و مدیر فرهنگی هنری، فرهاد بشارتی بازیگر و کارگردان تئاتر و محمد لارتی نویسنده و کارگردان تئاتر و مدیر فرهنگی تئاتر به عنوان دوران بخش مسابقه نمایش‌های خیابانی و محیطی از سوی سعید نجفیان دبیر جشنواره منصوب شده و آثار شرکت کننده در این بخش را ارزیابی می کنند.

طبق جدول زمان بندی جشنواره، ۱۸ نمایش خیابانی و محیطی راه یافته به مرحله نهایی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق، اجراهای خود را در فضاهای باز و مکان‌های تعیین شده در شهر بوشهر از روز دوشنبه ۲۸ آذر آغاز می کنند و آخرین نمایش شرکت کننده در این بخش نیز روز پنجشنبه اول دی اجرا می‌شود.

مرحله نهایی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق از روز دوشنبه ۲۸ آذر تا روزجمعه دوم دی به دبیری سعید نجفیان در استان بوشهر (شهر بوشهر) برگزار می‌شود.