معرفی داوران بخش جایزه منتقدان هفدهمین جشنواره تئاتر «مقاومت»

با حکم حمید نیلی دبیر هفدهمین جشنواره تئاتر «مقاومت» سه تن از منتقدان تئاتر کشور به‌ عنوان داوران بخش جایزه منتقدان این جشنواره انتخاب و معرفی شدند. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی جشنواره، همایون علی‌آبادی، بهزاد صدیقی و مصطفی محمودی آثار شرکت‌کننده در بخش مسابقه نمایش‌های صحنه‌ای و دانشجویی هفدهمین جشنواره […]


با حکم حمید نیلی دبیر هفدهمین جشنواره تئاتر «مقاومت» سه تن از منتقدان تئاتر کشور به‌ عنوان داوران بخش جایزه منتقدان این جشنواره انتخاب و معرفی شدند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی جشنواره، همایون علی‌آبادی، بهزاد صدیقی و مصطفی محمودی آثار شرکت‌کننده در بخش مسابقه نمایش‌های صحنه‌ای و دانشجویی هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر «مقاومت» را مورد ارزیابی و قضاوت قرار می‌دهند و از میان آثار مذکور در روز پایانی جشنواره یک اثر، تندیس جایزه منتقدان جشنواره را دریافت می‌کند.

هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر «مقاومت» با دبیری حمید نیلی و به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح از ۲۵ آذر به ۲ شیوه زنده و آنلاین در حال برگزاری است و تا دوم دی‌ماه ادامه خواهد داشت.