» آرشیو مطالب » معرفی آثار مرحله بازبینی بخش «تجربه‌های اجرا» جشنواره دانشگاهی
2907837
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

معرفی آثار مرحله بازبینی بخش «تجربه‌های اجرا» جشنواره دانشگاهی

آذر 10, 1397 0

2907837
دبیرخانه بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران اسامی آثار راه یافته به بازبینی بخش «تجربه‌های اجرا» را اعلام کرد.

به گزارش تئاتر آنلاین، گروه ارزیابی و انتخاب طرح و ایده‌های بخش «تجربه‌های اجرا» بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران متشکل از ندا شاهرخی، سامان خلیلیان و حسین توازنی‌زاده بعد از برگزاری جلسات دفاع از طرح و ایده و همچنین مصاحبه و مشورت با متقاضیان راه‌یافته در این بخش؛ اسامی آثار راه‌یافته به بازبینی کامل بخش «تجربه‌های اجرا» را معرفی کردند.

از میان ۳۸ اثر دعوت شده برای جلسه مصاحبه حضوری و تصویری، ۲۰ اثر انتخاب و برای بازبینی بخش تجربه‌های اجرا در نیمه اول بهمن‌ماه معرفی شدند.

چنانچه دانشجویان یک هفته قبل از شروع فرآیند بازبینی، کسری مدارک لازم از جمله گواهی اشتغال به تحصیل را ارائه ندهند، بازبینی نخواهند شد.

بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران به دبیری امین مختاری پنجم تا چهاردهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ به همت اداره کل فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بخش های مختلف الف: مناطق «تئاتر صحنه» و ب: سراسری و بین‌المللی «تئاتر صحنه»، «تجربه های اجرا»، «نمایشنامه نویسی (جایزه استاد اکبر رادی)، «پژوهش (جایزه دکتر فرهاد ناظرزاده کرمانی)»، «ترجمه نمایشنامه»، «عکس، پوستر و تیزر»، «غیر رقابتی»، «کارگاه ها و درس گفتارها»، «مدرسان»، «جشنواره جشنواره ها» و «پایان نامه های برگزیده» ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان برگزار خواهد شد.

بخش تئاتر صحنه مناطق نیز نیمه اول اسفند ماه سال ۱۳۹۷ میزبان هنرمندان فعال عرصه تئاتر دانشگاهی خواهد بود.

علاقه مندان برای کسب تازه ترین اطلاعات و اخبار جشنواره می توانند به سامانه اینترنتی www.iiutf.ir مراجعه کنند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×