مستندخوانی وقایع «می ۶۸» در «عصری با نمایش»

«می ۶۸» عنوان نمایشنامه‌ای است که در جلسه آینده برنامه «عصری با نمایش» نمایشنامه خوانی می‌شود. به گزارش تئاتر آنلاین، نمایشنامه خوانی «می ۶۸» با کارگردانی محمد میرعلی اکبری و نقش خوانی جواد عاطفه و عاطفه پاکبازنیا روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ شهریور ماه در قالب برنامه «عصری با نمایش» در تماشاخانه مهرگان […]


«می ۶۸» عنوان نمایشنامه‌ای است که در جلسه آینده برنامه «عصری با نمایش» نمایشنامه خوانی می‌شود.

به گزارش تئاتر آنلاین، نمایشنامه خوانی «می ۶۸» با کارگردانی محمد میرعلی اکبری و نقش خوانی جواد عاطفه و عاطفه پاکبازنیا روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ شهریور ماه در قالب برنامه «عصری با نمایش» در تماشاخانه مهرگان برگزار می‌شود.

در خلاصه داستان این مستندنگاری آمده است: این اثر به وقایعی که در ماه می ۶۸ رخ داده، می‌پردازد. جنبشی که جهان را دگرگون کرد و به صورت دموکرات کل اروپا را در دست گرفت. نمایش مستند و واقعی نگاری به صورت درام متعلق به عصر ماست. عصر رخدادهای جهان شمول. رخدادهایی که ابتدا بی اهمیت هستند ولی هر چه جلوتر می رویم، بزرگ‌تر و تاثیرگذارتر می شوند.

این اثر ساعت ۱۵ روزهای یاد شده در تماشاخانه مهرگان نمایشنامه‌خوانی می‌شود.

برنامه «عصری با نمایش» نیمه‌های فروردین سال ۸۱ به همت آرش آبسالان و علی صلاحی راه اندازی شد اما با برخی تغییرات مدیریتی در تئاتر شهر، این برنامه تعطیل خاموش شد. حال بعد از ۱۶ سال این برنامه با همان سبک و سیاق بار دیگر در تماشاخانه تازه تاسیس مهرگان احیا شده و این سالن روزهای پنجشنبه و جمعه راس ساعت ۱۵ میزبان جلسات نمایشنامه‌خوانی «عصری با نمایش» است.

کد خبر ۴۳۹۳۶۵۱
آروین موذن زاده