«مزرعه حیوانات» اورول انیمیشن می‌شود/ اندی سرکیس سازنده انیمیشن

اندی سرکیس انیمیشن «مزرعه حیوانات» را با اقتباس از رمان مشهور جورج اورول می‌سازد. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ورایتی، اندی سرکیس کارگردان «ونوم: بگذارید کارنیج بیاید» که سال ۲۰۲۱ اکران شد، قرار است رمان مشهور «مزرعه حیوانات» نوشته جورج اورول را در قالب یک فیلم سینمایی انیمیشن کارگردانی ‌کند. بازیگر «بتمن» این […]

اندی سرکیس انیمیشن «مزرعه حیوانات» را با اقتباس از رمان مشهور جورج اورول می‌سازد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ورایتی، اندی سرکیس کارگردان «ونوم: بگذارید کارنیج بیاید» که سال ۲۰۲۱ اکران شد، قرار است رمان مشهور «مزرعه حیوانات» نوشته جورج اورول را در قالب یک فیلم سینمایی انیمیشن کارگردانی ‌کند.

بازیگر «بتمن» این انیمیشن را بر مبنای فیلمنامه‌ای که نیک استولر نوشته می‌سازد.

سرکیس ابراز خوشوقتی کرد که با همکاری «ادونچر» و «استودیو سینه‌سایت» نسخه مورد نظرشان از شاهکار اورول را که رمانی قدرتمند و احساسی و در عین حال طنرآمیز و مناسب برای همه سنین است، بسازند. وی افزود: این داستانی است که نه فقط برای زمان ما، که برای نسل‌های بعدی هم تماشایی است.

از این رمان اقتباس‌های متعددی در ۷۷ سالی که از انتشارش می‌گذرد شده است. سال ۱۹۵۴ یک فیلم انیمیشن در قالب فیلمی ضد تبلیغات کمونیستی و سال ۱۹۹۹ یک فیلم ترکیبی زنده-انیمیشنی از آن جمله است.

سرکیس که با نقش «گالوم»‌ در فیلم‌های «ارباب حلقه‌ها» شناخته می‌شود، پیشتر «موگلی: افسانه جنگل» را هم کارگردانی کرده است.