» آرشیو مطالب » مریل استریپ بازیگر سریالی برای اپل شد
آرشیو مطالب - سینما و تئاتر بین الملل

مریل استریپ بازیگر سریالی برای اپل شد

مهر 28, 1400 0

مریل استریپ، دیوید شویمر و ۷ بازیگر دیگر به «برون‌یابی‌ها» محصولی از اپل پیوستند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ورایتی، اپل اعلام کرد که ۹ بازیگر جدید به جمع بازیگران سریال جدید خود با عنوان «برون‌یابی‌ها» که به کارگردانی اسکات زی. برنز درباره تغییرات اقلیمی ساخته می‌شود، پیوسته‌اند.

مریل استریپ، دیوید شویمر، سینا میلر، کیت هرینگتون، طاهر رحیم، متیو ریس، دیوید دیگز، جما چان و آدارش گوراو بازیگرانی هستند که در صدر این مجموعه قرار می‌گیرند.

این سریال در حال حاضر در مراحل تهیه برای اپل تی‌وی پلاس قرار دارد و در اپیزودهای مختلفی که به یکدیگر ربط پیدا می‌کنند به بررسی این موضوع می‌پردازد که چطور تغییرات سیاره می‌تواند روی مسائلی از جمله عشق، باور، کار و خانواده اثر بگذارد.

نقش استریپ در این مجموعه هنوز مشخص نیست. میلر نقش یک بیولوژیست دریایی به نام ربکا شیرر را بازی می‌کند و هرینگتون نقش شخصیت مدیر عامل یک غول صنعتی را ایفا خواهد کرد.

رحیم در قالب نقش مردی ظاهر می‌شود که از فقدان حافظه رنج می‌برد و ریس یک مشاور املاک خواهد بود. دیگز نقش یک رهبر مذهبی در فلوریدای جنوبی را بازی می‌کند و چان مادری تنها و یک بانکدار خواهد بود. شویمر هم نقش شخصیت هریس گولدبلت را بازی می‌کند که پدر یک دختر نوجوان است.

«برون‌یابی‌ها» به تهیه‌کنندگی اجرایی برنز ساخته می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×