» آرشیو مطالب » مردم مهمان «پنجره ای رو به آسمان» شدند/ معجزه تبلیغ دهان به دهان
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

مردم مهمان «پنجره ای رو به آسمان» شدند/ معجزه تبلیغ دهان به دهان

آذر 5, 1398 0


نمایش «پنجره ای رو به آسمان» شب گذشته با حضور علاقه مندان به تئاتر در تماشاخانه سپند افتتاح شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از مشاور رسانه ای نمایش، اولین اجرای نمایش «پنجره ای رو به آسمان» شامگاه ۴ آذر در میان استقبال مخاطبان به صحنه رفت.

بعد از اجرای نمایش که با استقبال و تشویق تماشاگران همراه بود امیر کربلایی زاده بازیگر نمایش ضمن تشکر از مخاطبان که با وجود اختلال در اینترنت و مشکلاتی که در اطلاع رسانی آثار نمایشی به وجود آمده است استقبال بسیار خوبی از نمایش کرده اند، گفت: ابتدا باید به نمایندگی از کل گروه از حسین دژاکام نویسنده و تهیه کننده نمایش سپاسگزاری کنم که اگر او نبود هیچکدام از ما امروز اینجا نبودیم و این نمایش به صحنه نمی رفت.

وی ادامه داد: همه می دانیم که چراغ یک نمایش با حضور مخاطبان روشن می شود و با وضعیتی که با اختلال اینترنت به وجود آمد نمایش ها مشکلات زیادی برای اطلاع رسانی و تبلیغات داشتند اما در نهایت زیباترین شکل اطلاع رسانی و تبلیغ همان شیوه سنتی یعنی تبلیغ دهان به دهان است پس اگر از این کار خوشتان آمده با توجه به اینکه این روزها خیلی زود دیر می شود، این نمایش را به دوستان و آشنایانتان معرفی کنید و اجازه ندهید صندلی های این نمایش خالی بماند.

امیر دژاکام نیز در سخنانی کوتاه بیان کرد: تئاتر یک هنر زنده است و با همکاری یک گروه و در طول زمان شکل می گیرد. اگر شاهد ایرادی در نمایش بودید آن را بر من ببخشید. ما با همه آنچه که در چنته داشتیم، تلاش کردیم در حین اینکه خنده بر لبان شما می آوریم مفاهیمی را که دغدغه ماست برایتان بازگو کنیم. اگر به‌ روند اتفاقات نمایش دقت کنید متوجه می شوید که ما از شما «خنده جدی» گرفتیم چون در نهایت مباحث دردناکی را مطرح می کنیم.

این کارگردان تئاتر در پایان عنوان کرد: امشب افتتاحیه نمایش ماست و ما کارمان را با حضور مردم افتتاح کردیم و تلاش می کنیم که همراه و در کنار آنها باشیم.

این اثر نمایشی با بازی بهرام ابراهیمی، شهره سلطانی، امیر کربلایی زاده، عمار تفتی، حسین شهبازی، ابوالفضل جمشیدی هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در تماشاخانه سپند میزبان علاقه مندان به تئاتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×