مراسم یادبود هنرمندان و فرهیختگان فقید سال ۹۹ برگزار شد

مراسم یادبود هنرمندان، نویسندگان، شاعران و خبرنگارانی که در سال ۹۹ فوت شده بودند برگزار شد. به گزارش تئاتر آنلاین، آیین یادبود هنرمندان، نویسندگان، شاعران و خبرنگارانی که در سال ۹۹ دار فانی را وداع کرده بودند برگزار شد. در این مراسم هر کدام از حاضران به یاد یکی از درگذشتگان سال ۹۹ شمعی روشن […]


مراسم یادبود هنرمندان، نویسندگان، شاعران و خبرنگارانی که در سال ۹۹ فوت شده بودند برگزار شد.

به گزارش تئاتر آنلاین، آیین یادبود هنرمندان، نویسندگان، شاعران و خبرنگارانی که در سال ۹۹ دار فانی را وداع کرده بودند برگزار شد.

در این مراسم هر کدام از حاضران به یاد یکی از درگذشتگان سال ۹۹ شمعی روشن کرده و جمله‌ای را به یادبود آن‌ها بر لوح ثبت کردند.

در مراسم یادبود هنرمندان و فرهیختگان فقید یاد هنرمندانی همچون محمدرضا شجریان، محمدعلی کشاورز، خسرو سینایی، مصطفی سهرابی، ابراهیم اثباتی، منوچهر طیاب، کیومرث درمبخش، بهمن مفید، عباس صفاری، داوود فیرحی، سهراب محمدی، کریم اکبری مبارکه، سیروس گرجستانی، چنگیز جلیلوند، اکبر عالمی، کامپوزیا پرتوی، شیده لالمی، علی اکرمی، روح الله رجایی و بیش از ۱۲۰ چهره فرهنگی که در سال ۹۹ فوت شده‌اند گرامی داشته شد.

در این برنامه که به همت مجموعه فرهنگی «عمارت خط سوم» برگزار شد پری ملکی هنرمند پیشکسوت موسیقی، علیرضا بهرامی شاعر و روزنامه‌نگار، محسن حکیم معانی نویسنده، توکا ملکی نویسنده و ناشر، ندا کوهی بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون و روزنامه نگاران و خبرنگارانی همچون پژمان موسوی، احسان حسینی نسب و محمد تاجیک و تعداد دیگری از هنرمندان، نویسندگان، شاعران و خبرنگاران حضور داشتند.