مدیر رادیوتئاتر چهل و یکمین جشنواره تئاتر فجر منصوب شد

امین رهبر در حکمی از سوی کوروش زارعی به عنوان مدیر بخش رادیوتئاتر چهل و یکمین جشنواره تئاتر فجر منصوب شد. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی جشنواره تئاتر فجر، کوروش زارعی دبیر چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در حکمی، مدیریت بخش رادیوتئاتر را به امین رهبر سپرد. در […]

امین رهبر در حکمی از سوی کوروش زارعی به عنوان مدیر بخش رادیوتئاتر چهل و یکمین جشنواره تئاتر فجر منصوب شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی جشنواره تئاتر فجر، کوروش زارعی دبیر چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در حکمی، مدیریت بخش رادیوتئاتر را به امین رهبر سپرد.

در متن این حکم آمده است:

«نظر به سوابق اجرایی حضرتعالی در حوزه‌ رسانه و نمایش رادیویی و با توجه به تجربیات شما در برگزاری بخش رادیوتئاتر در چند دوره از جشنواره‌ تئاتر فجر و با عنایت به انتظار بجا و شایسته‌ مخاطبان این گونه‌ نمایشی خاص و قابلیت‌ها و توان آن در تأمین اهداف عالیه‌ جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر با تکیه بر تعامل تئاتر و رادیو، از این‌رو به‌ عنوان مدیر بخش «رادیوتئاتر» چهل و یکمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر منصوب می‌شوید. باشد که حضور شما و جلوه‌ پررنگ این بخش نویدبخش ظهور و فتح مرزهای نو در نمایش و نمایشگری باشد.»

امین رهبر دکتری فلسفه هنر از دانشگاه آزاد واحد همدان است. او تهیه‌کننده، سردبیر و نویسنده تعداد زیادی برنامه و نمایش رادیویی بوده و همچنین در چهار دوره اخیر جشنواره تئاتر فجر به عنوان مدیر بخش رادیوتئاتر فعالیت کرده است. از آثار او در بخش پژوهش می‌توان به دو مقاله علمی و پژوهشی در حوزه تئاتر و سینما و همچنین یک کتاب در این حوزه اشاره کرد. رهبر در حال حاضر مدیر دفتر ادبیات نمایشی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو است.