» آرشیو مطالب » مدیران هنری از «بابا آدم» دیدن کردند
3965152
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

مدیران هنری از «بابا آدم» دیدن کردند

آذر 1, 1400 0

3965152

سرپرست معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه مدیرکل هنرهای نمایشی شامگاه یکشنبه سی ام آبان از نمایش «بابا آدم» به کارگردانی لیلی عاج در تالار چهارسوی تئاتر شهر دیدن کردند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، محمود شالویی سرپرست معاونت امور هنری و قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شامگاه یکشنبه سی ام آبان ماه با حضور در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر به تماشای نمایش «بابا آدم» به نویسندگی و کارگردانی لیلی عاج نشستند. در این دیدار ابراهیم گله دارزاده رییس مجموعه تئاتر شهر، سیدوحید فخرموسوی ریس شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش اداره کل هنرهای نمایشی و مجید فروغی مدیر روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز حضور داشتند.

سرپرست معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان اجرای این اثر نمایشی با حضور در پشت صحنه اثر، ضمن دیدار و گفتگو با کارگردان و بازیگران تئاتر «بابا آدم» گفت: امشب شاهد نمایشی بودم که بر اساس مستندات و منابعی که در دسترس نویسنده و کارگردان این اثر نمایشی قرار گرفته بود با تخیل هنرمندانه وی در هم آمیخته و توانسته بود کاری زیبا و دیدنی را به مخاطب ارائه کند.

شالویی افزود: به اعتقاد من بخش های مهمی از این کار می‌تواند به عنوان جریانی در تاریخ ما با اوضاع و احوالی که طی سال های طولانی در ضمیر مردم بوده ارتباط و آشنایی دیرینه‌ای داشته باشد. در این چارچوب بازی خوب و هنرمندانه ای هم در کنار نویسندگی و کارگردانی اثر ارائه شده بود که مجموع این مولفه ها توانست اثر ارزشمندی را پیش روی تماشاگران قرار دهد.

نمایش «بابا آدم» به نویسندگی و کارگردانی لیلی عاج، تهیه کنندگی امیرحسین شفیعی و بازی (به ترتیب ورود صحنه) جواد پورزند، الهام شعبانی، حمید محمدی، سید جواد حسینی، شهروز آقایی پور، مهتاب محسنی، سیامک زین الدینی، رضا جوشنی، رامین قربانی هر روز ساعت ۱۸:۳۰ به مدت زمان ۸۰ دقیقه و قیمت بلیت ۴۰ هزار تومان در تالار چهارسو تئاتر شهر میزبان مخاطبان تئاتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×