» آرشیو مطالب » مدیران ستاد تهران جشنواره تئاتر کودک و نوجوان مشخص شدند
آرشیو مطالب - تئاتر ایران

مدیران ستاد تهران جشنواره تئاتر کودک و نوجوان مشخص شدند

مهر 4, 1395 0

مدیران بخش های مختلف جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان در ستاد تهران معرفی شدند.

به گزارش تئاتر آنلاین، شهرام کرمی دبیر بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان با دعوت از هنرمندان حوزه‌های مختلف، مدیران بخش‌های جشنواره را در ستاد تهران معرفی کرد.

بر این اساس نصرالله قادری نویسنده و کارگردان و منتقد تئاتر به‌عنوان مدیر بخش پژوهش و انتشارات جشنواره، منوچهر اکبرلو نویسنده و منتقد به‌عنوان مدیر بخش صدسالگی تئاتر کودک و نوجوان و مهرداد رایانی مخصوص به‌عنوان مدیر بخش بین‌الملل معرفی شدند.

همچنین فائزه فیض شیخ‌الاسلام طراح صحنه و مدرس تئاتر مدیر بخش کارگاه‌های آموزشی، مهدی قلعه بازیگر و کارگردان تئاتر کودک و نوجوان مدیر اجرایی، مهدی حاجیان بازیگر تئاتر به‌عنوان مدیر دبیرخانه و هماهنگی و زهرا شایان فر نویسنده و منتقد به‌عنوان مدیر روابط عمومی و مهدی آشنا عکاس تئاتر به‌عنوان مدیر بخش مسابقه عکس و تئاتر معرفی شدند.

مدیران سایر بخش‌ها در شهر همدان متعاقباً اعلام خواهد شد.

بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان به عنوان یکی از باسابقه‌ترین رویدادهای تئاتر کشور با دبیری شهرام کرمی توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان و اداره کل هنرهای نمایشی و مشارکت استانداری و نهادهای فرهنگی و هنری شهر همدان، آذرماه با حضور گروه‌های ایرانی و خارجی برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×