«مجلس شبیه لیر بیچاره» افتتاح شد/ تجلیل یک نمایش از پیشکسوت تئاتر

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، اجرای نمایش «مجلس شبیه لیر بیچاره» به نویسندگی حسین جمالی و کارگردانی ملیکا رضی شامگاه روز پنجشنبه بیست و یکم اردیبهشت ماه با حضور کاظم هژیر آزاد بازیگر پیشکسوت تئاتر، آرش دادگر کارگردان و بازیگر تئاتر، رکسانا خلوتی مدیر یکی از آکادمی های […]

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، اجرای نمایش «مجلس شبیه لیر بیچاره» به نویسندگی حسین جمالی و کارگردانی ملیکا رضی شامگاه روز پنجشنبه بیست و یکم اردیبهشت ماه با حضور کاظم هژیر آزاد بازیگر پیشکسوت تئاتر، آرش دادگر کارگردان و بازیگر تئاتر، رکسانا خلوتی مدیر یکی از آکادمی های بازیگری حوزه کودک و نوجوان در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر آغاز شد.

ملیکارضی کارگردان نمایش «مجلس لیر بیچاره» در پایان اجرای اول این نمایش گفت: همه می دانیم که به صحنه بردن یک اثر نمایشی دربرگیرنده شرایط دشواری به لحاظ پشتیبانی و اقتصادی است. بنابراین آنچه می تواند برای بنده و گروه اجرایی نمایش مورد توجه باشد، اجرای یک اثر نمایشی با کیفیت در حد توان است که قطعا با حمایت های شما می تواند برای ما ارزشی ۲ چندان پیدا کند.

وی در بخش پایانی صحبت های خود ضمن قدردانی از مدیریت و کارکنان مجموعه تئاتر شهر از حضور کاظم هژیرآزاد، آرش دادگر و رکسانا خلوتی در اجرای افتتاحیه نمایش تشکر کرد.

نمایش «مجلس شبیه لیر بیچاره» از روز پنجشنبه بیست و یکم اردیبهشت ماه تا روز جمعه دوازدهم خرداد ماه ساعت ۱۹ با مدت زمان ۷۰ دقیقه و قیمت بلیت ۶۰ هزار تومان در کارگاه نمایش روی صحنه می رود.

در خلاصه داستان این اثر نمایشی آمده است: سیاه نمایش ایرانی وارد جایی ناشناخته می شود که همان کاخ لیر است؛ او متوجه می شود دلقک لیر شاه مدتی است گم شده ؛ بنابراین عده ای از او می خواهند جای دلقک را برای لیر پر کند. این تازه آغاز داستان ماجراست.

(به ترتیب ورود صحنه) محسن قصری، پیمان یاقوتی، صفورا کاظم پور، حمیدرضا حسینعلی، سانیا آقایی، یگانه عطار علیایی، کیمیا جهانگیری گروه بازیگران نمایش را تشکیل می دهند. ضمن اینکه محسن حسینی خواننده، هاله قراگوزلو نوازنده تمبک و کاخن، نیما فرامند پاد نوازنده تار، محمد متین کریمی نوازنده هنگ درام و دیجیریدو نیز به عنوان گروه نوازنده در این اثر حضور دارند.

قدردانی گروه اجرایی «اپرای شیپور» از پیشکسوت تئاتر بروجرد

گروه اجرایی نمایش «اپرای شیپور» به نویسندگی و کارگردانی فریدون ولایی شامگاه روز پنجشنبه بیست و یکم اردیبهشت ماه از حجت الله عالی منش پیشکسوت تئاتر بروجرد در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر قدردانی کرد.

فریدون ولایی نویسنده و کارگردان نمایش «اپرای شیپور» بعد از پایان اجرای روز پنجشنبه بیست و یکم اردیبهشت ماه این اثر نمایشی با اهدای یک لوح قدردانی از مقام هنری حجت الله عالی منش بازیگر، نویسنده و کارگردان پیشکسوت تئاتر بروجرد تجلیل کرد.

نمایش «اپرای شیپور» به نویسندگی و کارگردانی فریدون ولایی و بازی به ترتیب حروف الفبا خان آقا احمدی، مریم برومند، یاسمن حسینی، امید رهبر، سامان شکیبا، امیرحسین صفایی پور، میتر طره، عماد محبی، سونیا معبودی، سعید مقبری ساعت ۱۸:۴۵ در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود.

منبع