«ماندن میان رفتن» به جشنواره منطقه‌ای تئاتر خلیج فارس راه یافت

خرمشهر- تئاتر خیابانی «ماندن میان رفتن» از خرمشهر به هشتمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر معلولان خلیج فارس بندرعباس راه یافت. مصطفی بوعذار کارگردان این اثر نمایشی در گفتگو با تئاتر آنلاین اظهار کرد: پس از بررسی و ارزیابی ۶۵ نمایش متقاضی و معرفی نمایش‌های راه‌یافته به هشتمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر معلولان خلیج فارس هرمزگان توسط هیئت […]


خرمشهر- تئاتر خیابانی «ماندن میان رفتن» از خرمشهر به هشتمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر معلولان خلیج فارس بندرعباس راه یافت.

مصطفی بوعذار کارگردان این اثر نمایشی در گفتگو با تئاتر آنلاین اظهار کرد: پس از بررسی و ارزیابی ۶۵ نمایش متقاضی و معرفی نمایش‌های راه‌یافته به هشتمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر معلولان خلیج فارس هرمزگان توسط هیئت داوران متشکل از مهدی نصیری، مجید سرنی زاده و پژمان شاهوردی، نمایش خیابانی «ماندن میان رفتن» منتخب حضور در این دوره از جشنواره شد.

وی افزود: این نمایش با موضوع زندگی قهرمانان جانباز و معلول و نگاه جامعه شناختی قشر توان‌خواه و با هنرمندی داوود علیدادی، مینا حردانی، سعید ناصری و غلامرضا جوکار روی صحنه می رود. موسیقی آن به عهده عباس شجرات است که تمرینات نهایی را برای حضوری موفق پشت سر می گذارد.

به گزارش تئاتر آنلاین، نمایش خیابانی «ماندن میان رفتن» به نویسندگی و کارگردانی مصطفی بوعذار در قالب گروه تئاتر آئین مردم با همکاری اداره کل بهزیستی خوزستان و انجمن هنرهای نمایشی اهواز با مدت زمان ۲۵ دقیقه تهیه و تولید شده است.

گروه تئاتر آئین مردم با بیشترین حجم شرکت در جشنواره‌ها و رویدادهای ملی، به‌ عنوان فعال‌ترین گروه نمایشی خوزستان که سال گذشته با نمایشی «بادکنک آرزوها» با کسب عناوین برتر در هفتمین جشنواره منطقه ای خلیج فارس در بوشهر خوش درخشید.