نمایش «ترنج» به کارگردانی افسانه زمانی این روزها در سالن بوستان مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روی صحنه است روایتی از داستان معروف «دختر نارنج و ترنج» را به نمایش می گذارد.

دریافت 5 MB

به گزارش تئاتر آنلاین، نمایش «ترنج» نوشته مشترک افسانه زمانی و نسرین خنجری از ۲۸ تیرماه اجرای عمومی خود را در سالن بوستان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز کرده است. جدیدترین تیزر این اثر نمایشی به تازگی منتشر شده است.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: عمارت اعیانی، برای برگزاری مهمانی، شلوغ و پر هیاهو ست، در مطبخ هم همه سرگرم کار و تهیه غذا هستند، اما ترنج کوچولو دلخور است چرا که هنوز کوچک است و اجازه ورود به مهمانی را ندارد پس به سراغ وسایل خانم جون می رود که …. .

این نمایش براساس افسانه معروف «دختر نارنج و ترنج» نوشته شده است.

2843160

این اثر نمایشی با بازی بهناز بستان دوست، مریم آشوری، مهرنوش شریعتی، مرضیه نادری اجرا می شود و در کنار این گروه، ۲ بازیگر خردسال بارسین سلیمانی و پرنیان اصغرزاده نیز ترکیب بازیگران را کامل می کنند.

سینا ییلاق بیگی به عنوان طراح صحنه با این نمایش همکاری دارد و طراحی اشیا نیز بر عهده منیر مولوی‌زاده است. همچنین عبدالله آتشانی به عنوان آهنگساز و مهدی دوایی نیز به عنوان طراح پوستر و بروشور، گروه اجرایی این نمایش را همراهی می‌کنند.

2843159

سالن بوستان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بلوار کشاورز، خیابان حجاب، داخل پارک لاله واقع شده است. این نمایش تا ۱۰ مرداد روی صحنه خواهد بود.

عکس ها از مهدی آشنا است.

کد خبر 4356480
آروین موذن زاده
لینک کوتاه :
اشتراک گذاری :