لوگوی موسیقی نمایش «هفت خان اسفندیار» منتشر شد

لوگوی موسیقی نمایش «هفت خان اسفندیار» به کارگردانی و تهیه کنندگی حسین پارسایی منتشر شد. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، لوگوی موسیقی نمایش «هفت خان اسفندیار» توسط حامد حکیمی طراحی شده و رامین گرجی هم موشن گرافی آن را به سرانجام رسانده است. «هفت‌خان اسفندیار» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حسین […]

لوگوی موسیقی نمایش «هفت خان اسفندیار» به کارگردانی و تهیه کنندگی حسین پارسایی منتشر شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، لوگوی موسیقی نمایش «هفت خان اسفندیار» توسط حامد حکیمی طراحی شده و رامین گرجی هم موشن گرافی آن را به سرانجام رسانده است.

«هفت‌خان اسفندیار» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حسین پارسایی و نویسندگی محمدرضا کوهستانی است که این روزها آخرین مراحل آماده سازی خود را پشت سر می‌گذارد.

این نمایش برداشتی آزاد از شاهنامه حکیم ابوالقاسم فردوسی است که یوسفعلی میرشکاک نیز به عنوان مشاور محتوایی در این اثر حضور دارد.

«هفت خان اسفندیار» نخستین حضور سازمان اوج بر صحنه تئاتر حرفه‌ای است که آن را با مشارکت بنیاد فرهنگی رودکی روی صحنه می‌برد.

این نمایش قرار است در تالار وحدت تهران روی صحنه برود. بازیگران و عوامل اجرایی موسیقی نمایش «هفت خان اسفندیار» بزودی معرفی می‌شود.