قوچ لارستان و کارآکال به برج میلاد آمدند

نمايشگاهي از آثار سه عكاس با عنوان جاذبه‌هاي گردشگري، تاريخي و حيات‌وحش ايران با 80 قطعه عكس در رواق هنري تهران در برج میلاد برپا شد.

2نمايشگاهي از آثار سه عكاس با عنوان جاذبه‌هاي گردشگري، تاريخي و حيات‌وحش ايران با 80 قطعه عكس در رواق هنري تهران در برج میلاد برپا شد.

به گزارش MrArt حسن مقيمي مدرس عکاسی و عکاس طبیعت و محيط زيست، اين تصاوير را برگزيده‌اي از عكس‌هاي گرفته‌شده در سال‌هاي اخير اين سه عكاس ذكر كرد و گفت: در اين نمايشگاه به همراهي جاذبه‌هاي گردشگري در زندگي عشاير، آثار تاريخي و نيز حيات‌وحش به وي‍ژه در استان‌هاي اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد، فارس و چهارمحال بختياري پرداخته شده است.

وي افزود: در اين نمايشگاه علاوه بر تصاوير منتخب گرفته‌شده توسط من، عكس‌هايي از پژمان ضيائيان در مورد آثار تاریخی کشورمان و همچنين تصاوير برگزيده زينب‌السادات شاه‌زيدي به نمايش درخواهد آمد.

مقیمی خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه به سراغ گونه‌های نادر جانوری ایران رفته‌ام که از مهمترین حیواناتی که در این عکس‌ها دیده می‌شود قوچ لارستان و کاراکال، گونه‌ای گربه وحشی ایرانی است.

وی در مورد زمانی که برای گرفتن این عکس‌ها گذاشته است، توضیح داد: این سری عکس حاصل دو سال کار من است ولی عکس‌های آقای ضیایی طی پنج سال گذشته گرفته شده است.

نمايشگاه عكس جاذبه‌هاي گردشگري، تاريخي و حيات‌وحش ايران در رواق هنري تهران، واقع در برج ميلاد و از تاريخ 21 تا 28 تير ماه، از ساعت 9 الي 21 برپا خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.