قوچ لارستان و کارآکال به برج میلاد آمدند

نمایشگاهی از آثار سه عکاس با عنوان جاذبه‌های گردشگری، تاریخی و حیات‌وحش ایران با ۸۰ قطعه عکس در رواق هنری تهران در برج میلاد برپا شد.

2نمایشگاهی از آثار سه عکاس با عنوان جاذبه‌های گردشگری، تاریخی و حیات‌وحش ایران با ۸۰ قطعه عکس در رواق هنری تهران در برج میلاد برپا شد.

به گزارش MrArt حسن مقیمی مدرس عکاسی و عکاس طبیعت و محیط زیست، این تصاویر را برگزیده‌ای از عکس‌های گرفته‌شده در سال‌های اخیر این سه عکاس ذکر کرد و گفت: در این نمایشگاه به همراهی جاذبه‌های گردشگری در زندگی عشایر، آثار تاریخی و نیز حیات‌وحش به وی‍ژه در استان‌های اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد، فارس و چهارمحال بختیاری پرداخته شده است.

وی افزود: در این نمایشگاه علاوه بر تصاویر منتخب گرفته‌شده توسط من، عکس‌هایی از پژمان ضیائیان در مورد آثار تاریخی کشورمان و همچنین تصاویر برگزیده زینب‌السادات شاه‌زیدی به نمایش درخواهد آمد.

مقیمی خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه به سراغ گونه‌های نادر جانوری ایران رفته‌ام که از مهمترین حیواناتی که در این عکس‌ها دیده می‌شود قوچ لارستان و کاراکال، گونه‌ای گربه وحشی ایرانی است.

وی در مورد زمانی که برای گرفتن این عکس‌ها گذاشته است، توضیح داد: این سری عکس حاصل دو سال کار من است ولی عکس‌های آقای ضیایی طی پنج سال گذشته گرفته شده است.

نمایشگاه عکس جاذبه‌های گردشگری، تاریخی و حیات‌وحش ایران در رواق هنری تهران، واقع در برج میلاد و از تاریخ ۲۱ تا ۲۸ تیر ماه، از ساعت ۹ الی ۲۱ برپا خواهد بود.