«قصه ظهر جمعه» محمد مساوات در فرهنگسرای خانواده

نمایشنامه خوانی «قصه ظهر جمعه» به نویسندگی سید محمد مساوات و کارگردانی سعید خمان روز شنبه ۲۸ خرداد ساعت ۱۷:۳۰ در فرهنگسرای خانواده اجرا می‌شود. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی فرهنگ‌سرای خانواده، نمایشنامه «قصه ظهر جمعه» روایتی مبتنی بر فضای دهه ۶۰ است و در خلاصه داستان آمده است: «شب عروسی […]

نمایشنامه خوانی «قصه ظهر جمعه» به نویسندگی سید محمد مساوات و کارگردانی سعید خمان روز شنبه ۲۸ خرداد ساعت ۱۷:۳۰ در فرهنگسرای خانواده اجرا می‌شود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی فرهنگ‌سرای خانواده، نمایشنامه «قصه ظهر جمعه» روایتی مبتنی بر فضای دهه ۶۰ است و در خلاصه داستان آمده است: «شب عروسی دختر کوچک یک خانواده‌ی پرجمعیت ایرانی است، خانواده‌ای که به دلیل مشکلات اقتصادی، اختلافاتی با یکدیگر پیدا کرده‌اند که در نهایت درست در لحظه‌ عقد همه چیز به هم می‌ریزد.»

این نمایشنامه در سی و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در بخش نمایش‌نامه مورد قدردانی قرار گرفت.

منصوره جمالی‌فر، مهدی جمالی، سپهر عامری‌نیا، نگار سعادت‌نیا، رها مولوی، منیژه قاسمی‌فرد، پرستو پورحسینی، سمانه غدیری، محجوبه امجدکیا، احسان بیرامی و علی جانب بازیگران این نمایشنامه خوانی هستند.

نمایشنامه خوانی «قصه ظهر جمعه» در روزهای ۴، ۱۱ و ۱۸ تیر ساعت ۱۷:۳۰ نیز روی صحنه می رود و تماشای آن برای عموم آزاد است.

علاقه‌مندان جهت حضور در برنامه می توانند به سالن نمایش فرهنگ‌سرای خانواده واقع در خیابان سیدجمال‌الدین اسدآبادی (یوسف‌آباد)، خیابان بیست و یکم، بوستان شفق مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۷۱۷۱۹۵ تماس بگیرند.