» آرشیو مطالب » قدردانی از بازیگری که ۱۷۰ فیلم در کارنامه خود دارد
قدردانی از بازیگری که ۱۷۰ فیلم در کارنامه خود دارد
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

قدردانی از بازیگری که ۱۷۰ فیلم در کارنامه خود دارد

فروردین 28, 1402 0

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، اجرای نمایش «لانگ شات» به کارگردانی و بازی محمدرضا مالکی از روز یکشنبه بیست و هفتم فروردین ماه با قدردانی گروه اجرایی این اثر نمایشی از حسن رضایی بازیگر پیشکسوت سینمای ایران در حضور هنرمندانی چون مسعود فروتن، رضا فیاضی و مهوش وقاری آغاز شد.

محمدرضا مالکی بازیگر و کارگردان نمایش «لانگ شات» پس از پایان اجرای اول این اثر نمایشی با اشاره به اینکه تئاتر با نفس تماشاگران زنده است، بیان کرد: اجرای نمایش «لانگ شات» قبل از حضور در مجموعه تئاتر شهر، در سخت ترین دوران کرونا روی صحنه رفت اما خوشبختانه در آن روزها نیز تماشاگران صندلی های سالن اجرای این نمایش را پر کردند. حالا هم شرایطی به وجود آمده که گرچه عده ای بر این باورند که تئاتر را باید تحریم کرد اما من معتقدم باید به عنوان یک بازیگر روی صحنه باشم تا به سهم خودم شرایطی را برای پرفروغ تر شدن چراغ تئاتر فراهم سازم. البته که در این راه حمایت شما تماشاگران فهیم تئاتر از آنچه توسط اهالی محترم نمایش صورت گرفته، می تواند نقش ارزنده ای در آنچه توضیح دادم، ایفا کند.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود ضمن قدردانی از حضور هنرمندان در اجرای اول نمایش «لانگ شات» گفت: این نمایش برای بازیگرانی در سینما روی صحنه آمده که شاید سال های بسیار زیادی را در این حوزه کار کردند اما به نحوی دیده نشدند. کسانی که عاشقانه کار کردند و دلسوزانه به پای سینما سوختند. من امشب می خواهم از هنرمندی دعوت کنم که سال ها عاشقانه در سینما زندگی کرد. فرآیندی که حاصلش حضور در بیش از ۱۷۰ فیلم سینمایی بود و در برگیرنده ارزشمندی ها و ویژگی های ممتازی است که می تواند برای ما الگوی مناسبی باشد.

کارگردان و بازیگر نمایش «لانگ شات» افزود: امروز گروه اجرایی ما با افتخار از حسن رضایی بازیگر ارزنده سینمای ایران قدردانی می کند و امیدواریم که طی روزهای آینده نیز از هنرمندان عزیز و بزرگواری چون او سپاسگزاری کنیم.

حسن رضایی هم با ابراز خرسندی از حضور در تالار سایه تئاتر شهر اظهار کرد: من از گروه اجرایی نمایش «لانگ شات» صمیمانه قدردانی می کنم که من را مفتخر به این گرامیداشت کردند. البته که لازم است از اجرای ممتاز این نمایش هم تشکر کنم که با هنرمندی محمدرضا مالکی توانست تماشاگر را در مدت زمانی بالغ بر هفتاد دقیقه روی صندلی نگه دارد.

مسعود فروتن کارگردان تلویزیون هم در این مراسم گفت: من قطعا بار دیگر به تماشای این نمایش به تالار سایه می آیم چون بعد از نمایش فهمیدم که این بازیگر ممتازی که امروز روی صحنه دیدم همان بازیگر قدرتمندی است که در سریال «پوست شیر» هم خوش درخشید. به اعتقاد من محمدرضا مالکی هنرمندی است که با قدرت هرچه تمام تر از زیبایی به زشتی و از زشتی به زیبایی می لغزد. به نظر من باید برای او دست بزنیم که توانست این چنین روی صحنه بدرخشد. این حرف را هم کسی می زند که در کارنامه هنری خود بیش از ۵۰ سال سابقه فعالیت دارد.

نمایش «لانگ شات» بها نویسندگی جواد خورشا و محمدرضا مالکی و کارگردانی و بازی محمدرضا مالکی ساعت ۲۰:۱۵ با مدت زمان ۶۰ دقیقه و قیمت بلیت ۹۰ هزار تومان پیش روی مخاطبان قرار می گیرد.

عکس از پرتو جغتایی است.

منبع

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×