تئاتر آنلاین

اخبار تئاتر، عکس تئاتر، فیلم تئاتر و اخبار سینما جهان

فیلم کوتاه «پنجره» به مراحل فنی رسید

1
0
Reading Time: 2 minutesReading Time: 2 minutes

3327940
فیلم کوتاه «پنجره» پس از پایان مراحل فنی برای ارائه به جشنواره فیلم کن آماده خواهد شد.

به گزارش تئاتر آنلاین، فیلمبرداری فیلم کوتاه «پنجره» به عنوان دومین فیلم آمین صحرایی به تازگی به پایان رسیده و در حال حاضر این فیلم در مراحل فنی قرار دارد.

افشین غیاثی، پرستو قائد رحمت، رژینا میرسید و حسن خان حسینی نقش های اصلی دومین فیلم کوتاه صحرایی را برعهده داشته اند.

فیلم «پنجره» در مدت زمان ۱۵ دقیقه و در لوکیشن های پامنار و امامزاده یحیی و نیز خانه ای تاریخی در خیابان انقلاب فیلمبرداری شده و روایتگر روابط بین دختربچه ای لال و پدرش است.

عوامل «پنجره» عبارتند از نویسنده و کارگردان: آمین صحرایی، مجری طرح و مشاور پروژه: جعفر گودرزی، دستیار یک و برنامه ریز: علی آشتیانی،
تدوین: رضا تاریوردی، ایمان فراهانی، مدیر فیلمبرداری: مهدی رضایی، صدابردار: محمدرضا شیبانی، طراح گریم: محسن دهقانی، مدیر تولید: الناز فاطری، عکاس: پرستو عادل، تهیه کننده: آمین صحرایی.

آمین صحرایی چندی پیش با ساخت اولین فیلمش با عنوان «مر گ تدریجی» جایزه بهترین فیلم جشنواره بین‌المللی فیلم اوراسیای روسیه را در ۲ بخش فیلم‌ های زیر ۱۵ دقیقه و بهترین فیلم ماه در بین تمام بخش‌ های کوتاه داستانی، مستند و سینمایی از آن خود کرد.

جشنواره بین‌المللی ماهانه فیلم اوراسیای روسیه جشنواره‌ ای مستقل برای فیلم‌سازان مستقل است که تابستان در مسکو برگزار شد.

«مرگ تدریجی» همچنین به چهل‌ و دومین جشنواره Film Festival, California Mill Valley آمریکا راه پیدا کرد و در ۵ و ۸ اکتبر ٢٠١٩ نمایش داده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *