» آرشیو مطالب » فیلم محبوب کاندیدای شکست خورده انتخابات
1394
آرشیو مطالب - برگزیده

فیلم محبوب کاندیدای شکست خورده انتخابات

تیر 11, 1392 0

اولین پوستر فیلم سینمایی «تنهای تنهای تنها» که به اعتقاد بسیاری از کارشناسان متفاوت ترین فیلم جشنواره سی و یکم فیلم فجر بود رونمایی شد. در این پوستر که برای ارائه در جشنواره های خارجی طراحی شده است سه کاراکتر اصلی فیلم را با شعار تبلیغاتی «پیام آور صلح» می بینیم.

به گزارش MrArt، اولین پوستر فیلم سینمایی «تنهای تنهای تنها» که به اعتقاد بسیاری از کارشناسان متفاوت ترین فیلم جشنواره سی و یکم فیلم فجر بود رونمایی شد. در این پوستر که برای ارائه در جشنواره های خارجی طراحی شده است سه کاراکتر اصلی فیلم را با شعار تبلیغاتی «پیام آور صلح» می بینیم.

ماجرای «تنهای تنهای تنها» که در فضایی بین جدیت و طنز می گذرد درباره پسربچه ای جنوبی به نام «رنجرو» است که دوست اروپایی اش به واسطه فشارهای برآمده از تحریمهای بین المللی علیه ایران مجبور به ترک ایران می شود. اینجاست که «رنجرو» تصمیم می گیرد برای اعتراض به این روند به سازمان ملل متحده برود و به جدایی افتادن مابین دوستیها به واسطه شرایط برآمده از تحریم اعتراض کند.

بازیگر اصلی این فیلم میثم فرهومند است و نویسندگی و کارگردانی کار را احسان عبدی پور انجام داده است. تهیه این کار برعهده ادریس عبدی پور برادر احسان بوده است.
2
نکته جالب درباره «تنهای تنهای تنها» آن است که سعید جلیلی کاندیدای انتخابات اخیر ریاست جمهوری در مناظره فرهنگی کاندیداهای ریاست جمهوری با نام بردن از  این فیلم آن را به عنوان اثری که می تواند الگویی خوب برای سینمای ما باشد نام برد. البته جلیلی عنوان این فیلم را به غلط «تنهای تنها» قلمداد کرد در حالی که نام فیلم «تنهای تنهای تنها» است. همین گاف سبب ساز آن شد که به درستی مشخص نشود که آیا سعید جلیلی خود فیلم را دیده است یا اینکه برادرش وحید که در سالهای اخیر به تئوریسین فرهنگی جریان سیاسی متبوعش بدل شده درباره این فیلم به او اطلاعات داده است!

احسان عبدی پور کارگردان «تنهای تنهای تنها» درباره زمان اکران این فیلم به شبکه ایران می گوید: «پخش کار را به حوزه هنری واگذار کرده ایم و به احتمال زیاد فیلم از اواخر شهریورماه و اوایل مهر روی پرده خواهد رفت. با توجه به اقبال مخاطبان در جشنواره و البته اینکه حوزه هنری طیفی گسترده از سینماها در سراسر کشور را مدیریت می کند در انتظار یک اکران خوب و اثرگذار هستیم.»

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×