» آرشیو مطالب » فیلم/ انتظار یک مادر شهید برای دیدن فرزندش
2097357
آرشیو مطالب - چندرسانه ای - فیلم

فیلم/ انتظار یک مادر شهید برای دیدن فرزندش

خرداد 18, 1395 2

نمایش محیطی «دریادلان» به کارگردانی امیرحسین شفیعی که به انتظار یک مادر شهید برای دیدن فرزندش می پردازد تا ۴ تیرماه میزبان علاقه مندان به تئاتر است.

به گزارش تئاتر آنلاین، نمایش «دریادلان» به کارگردانی امیرحسین شفیعی که از ۸ خردادماه با تجلیل از خانواده شهید مدافع حرم عبدالله باقری در حوض بزرگ پارک دانشجو اجرای خود را آغاز کرده است، تا ۴ تیرماه میزبان علاقه مندان به تئاتر خواهد بود.

علی براتی، رضا راد، روح الله سنایی، ‌سروش کریمی نژاد،‌ مهرداد آبجار،‌ محمدامین وظایفی، میلاد محمدزاده،‌ محمدرضا ابراهیمی،‌ یونس حمزه لویی، آسف جاودانفرد،‌ علیرضا کاظم زاده،‌ آرمان صلحی، علی پناهی، سامان توحیدی،‌ پیمان گنجی، علی گلگزی، علی آبسالان، دانیال بیات، رضا خاکی، شاهین کیانی نژاد،‌ ارسلان محمدی، محسن قربانی، ایمان مسعود، دانیال ضیاعی فر، مجید جبلی، سعید بهادری تاج و رستا رضوی در نمایش «دریادلان» به ایفای نقش می پردازند.

«دریادلان» جدیدترین تولید کارگاه تئاتر خیابانی «ایران» است که انتظار مادر شهیدی را که سال‌هاست در جست و جوی فرزند خود است، روایت می‌کند.

حسین مسافرآستانه مشاور هنری و علی براتی طراحی حرکت این اثر نمایشی را برعهده دارند و روح الله زندی‌فرد به عنوان مجری طرح این گروه را همراهی می‌کند.

این نمایش از ۸ خردادماه تا ۴ تیرماه ساعت ۲۱:۳۰ در پارک دانشجو اجرا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×