فیلمبرداری «سرخ ۲» تمام شد

با پایان فیلم‌برداری قسمت دوم کمدی اکشن «سرخ»، این فیلم برای نمایش عمومی در دوم آگست سال آینده میلادی آماده می‌شود.

با پایان فیلم‌برداری قسمت دوم کمدی اکشن «سرخ»، این فیلم برای نمایش عمومی در دوم آگست سال آینده میلادی آماده می‌شود.

تهیه کنندگان فیلم در شرکت فیلم‌سازی دی‌سی‌ اینترتینمنت، با انتشار عکس‌های تازه‌ای از آن به استقبال پایان فیلم‌برداری رفتند.

بخش اعظم صحنه‌های «سرخ 2» در لوکیشن‌های مختلف شهر لندن فیلم‌برداری شد. گفته می‌شود این فیلم، چند سکانس اکشن مهیج دارد.

بروس ویلیس در قصه فیلم یک بار دیگر در نقش فرانک موزز بازی می‌کند که یک مامور بازنشسته سازمان‌های ضد جاسوسی است.

او با همراهی تعدادی از همکاران قدیمی و پیر خود، در قسمت دوم راهی یک ماجراجویی‌ تازه می‌شود. قصه «سرخ 2» هنوز فاش نشده است.

کاترین زیتا جونز و آنتونی هاپکینز بازیگران تازه‌ای هستند که به گروه بازیگران قبلی فیلم (از قسمت اول آن) پیوسته‌اند.

جان مالکویچ، هلن میرن، مری لوئیز پارکر و دیوید تولیس هم در قسمت دوم فیلم، نقش‌های خود از اولین قسمت آن را تکرار خواهند کرد.

دیوید پاریسوت «سرخ 2» را براساس فیلم‌نامه‌ای از جان‌ هوبر و اریک هوبر کارگردانی کرده است. وی در سال 2010 کارگردانی قسمت اول آن را به عهده نداشت.

او می‌گوید: «خوشحالم که با این پروژه همکاری می‌کنم. گروهی از بهترین بازیگران قدیمی سینما، در این فیلم با من همکاری کرده‌اند و این برایم افتخار بزرگی است.»

تهیه‌کنندگان «سرخ 2» که از کارگردانی پاریسوت و نحوه کار وی راضی هستند، وعده یک فیلم جذاب و تماشایی را به تماشاگران سینما داده‌اند.

قسمت اول «سرخ» را روبرت شوینکه فیلم‌ساز آلمانی‌تبار سینما کارگردانی کرد. این فیلم با هزینه تولید 58 میلیون دلاری خود، 186 میلیون دلار در کشورهای مختلف جهان فروش کرد.

از این رقم، 90 میلیون دلار آن سهم سینماهای آمریکای شمالی بود. رقم بالای فروش فیلم در سراسر جهان ،به صورت همزمان باعث تعجب تحلیل‌گران اقتصادی سینما و تهیه کنندگان فیلم شد.

هیچ کس تصور چنین موفقیت بالای مالی را برای «سرخ» نمی‌کرد. این در حالی است که منتقدان سینمایی هم نقدهای مثبتی برای آن نوشتند.

فارس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.