فعالان تئاتر خیابانی با قادر آشنا دیدار کردند/وعده پیگیری مطالبات

یکی از هنرمندان فعال حوزه تئاتر خیابانی از دیدار جمعی از هنرمندان این عرصه با مدیرکل هنرهای نمایشی برای پیگیری مطالباتشان و قول مساعد قادر آشنا برای برطرف کردن مشکلات تئاتر خیابانی خبر داد. مصطفی بوعذار از فعالان تئاتر خیابانی استان خوزستان و نویسنده و کارگردان تئاتر در گفتگو با تئاتر آنلاین از دیدار هنرمندان […]


یکی از هنرمندان فعال حوزه تئاتر خیابانی از دیدار جمعی از هنرمندان این عرصه با مدیرکل هنرهای نمایشی برای پیگیری مطالباتشان و قول مساعد قادر آشنا برای برطرف کردن مشکلات تئاتر خیابانی خبر داد.

مصطفی بوعذار از فعالان تئاتر خیابانی استان خوزستان و نویسنده و کارگردان تئاتر در گفتگو با تئاتر آنلاین از دیدار هنرمندان حوزه تئاتر خیابانی با قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی برای پیگیری مطالباتشان خبر داد و یادآور شد: در این نشست که چند ساعت به طول انجامید جمعی از هنرمندان فعال تئاتر خیابانی پیرامون وضعیت نامطلوب موجود و مطالبات قانونی و برخی اتفاقات حاشیه‌ای جشنواره تئاتر فجر به بحث و تبادل نظر پرداختند.

وی ادامه داد: در این دیدار حسین مسافرآستانه دبیر سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر نیز حضور داشت و پاسخگوی ابهامات و انتقادات هنرمندان حاضر در جلسه بود.

این فعال تئاتر خیابانی متذکر شد: در این نشست هنرمندان شناخته شده تئاتر خیابانی از جمله حیدر رضایی از ایلام، مهدی حبیبی از همدان، سوران حسینی از کردستان، عادل کروشاوی از اروند خوزستان، پژمان شاهوردی از لرستان، مختار محمدی از کردستان و بنده در رابطه با عملکرد نامناسب مدیریت دفتر کانون تئاتر خیابانی و تصمیمات غیرکارشناسی و تخلفات آیین نامه‌ای صورت گرفته به صورت جداگانه صحبت کردیم و به نقد و نظر جایگاه تئاتر خیابانی در تئاتر کشور پرداختیم.

بوعذار در پایان صحبت‌هایش عنوان کرد: در پایان این نشست قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی پس از شنیدن مباحث طرح شده توسط هنرمندان قول مساعد پیگیری جدی ظرف یک هفته آتی را داد و از همه هنرمندان خواست تا با سعه‌صدر مشکلات و موانع رشد تئاتر خیابانی را برطرف کنند.