» آرشیو مطالب » «فریاد خاموش» در تالار سایه تئاتر شهر
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

«فریاد خاموش» در تالار سایه تئاتر شهر

فروردین 17, 1401 0

نمایش «فریاد خاموش» یکی از تازه‌ترین آثار نمایشی تئاتر شهر است که از سه شنبه بیست و سوم فروردین به کارگردانی محمدهادی عطایی در تالار سایه این مجموعه اجرای خود را آغاز می‌کند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، «فریاد خاموش» عنوان یکی از تازه‌ترین آثار نمایشی تئاتر شهر است که از روز سه شنبه بیست و سوم فروردین به نویسندگی محمدرضا عطایی فر و کارگردانی محمدهادی عطایی در تالار سایه این مجموعه میزبان مخاطبان می‌شود.

در نمایش «فریاد خاموش» محسن سالاری، پیمان محسنی، سارا زکریانژاد و محمدهادی عطایی به عنوان بازیگر حضور دارند. این در حالی است که امیرسپهر تقی‌لو مجری طرح، سیدعماد عامری مدیر تولید، علی کوزه‌گر طراح نور، خدیجه عطایی طراح لباس، مهدی دوایی طراح پوستر و بروشور، امیرحسین انصافی موسیقی و رضا رضایی دستیار طراح دیگر عوامل اجرایی را تشکیل می دهند.

این اثر که چندی پیش در بخش بازیگری جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی نیز جوایزی را دریافت کرده است، در جشنواره تئاتر «مقاومت» هم ضمن دریافت جوایز رتبه اول، دوم و سوم بازیگری مرد، رتبه سوم کارگردانی و رتبه اول موسیقی، در بخش طراحی نور و طراحی صحنه نیز مورد قدردانی گرفته است.

محمدهادی عطایی که طی سال‌های اخیر به عنوان بازیگر در بسیاری از پروژه‌های نمایشی و تلویزیونی حضور مستمری داشته است درتوضیح مختصری پیرامون این نمایش گفت: در این اثر تلاش تمام گروه برای نشان دادن مستنداتی است که سال هاست کسی به آنها را رجوع نکرده و برای نسل جدید کاملاً غریب است.

تئاتر «فریاد خاموش» از ۲۳ فروردین ماه ساعت ۱۸:۴۵ با مدت زمان ۶۰ دقیقه و قیمت بلیت ۴۰ هزار تومان در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه خواهد رفت.

نمایش «بی خوابی» به نویسندگی و کارگردانی سعید هاشمی پورکه طی هفته‌های گذشته در تالار سایه به صحنه رفته بود، روز جمعه نوزدهم فروردین ماه به اجرای خود پایان می دهد.

هم اکنون نمایش‌های «دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد» به کارگردانی هادی مرزبان در تالاراصلی، «هملت پشتکوهی» به کارگردانی ابراهیم پشتکوهی در تالار چهارسو، «خماری» به کارگردانی امین بهروزی درتالار قشقایی و «بی خوابی» به کارگردانی سعید هاشمی پور در تالار سایه تئاتر شهر میزبان علاقه‌مندان تئاتر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×