» آرشیو مطالب » فروش ۸۴۷ میلیون تومانی تئاتر شهر در ۲ ماه اول ۱۴۰۱
2894832
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

فروش ۸۴۷ میلیون تومانی تئاتر شهر در ۲ ماه اول ۱۴۰۱

اردیبهشت 25, 1401 0

2894832

آمار فروش و تماشاگران نمایش های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر به تفکیک اجراها مشخص شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، آمار فروش و تماشاگران نمایش های به صحنه رفته در تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی، سایه و کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر به تفکیک اجراها اعلام شد.

نمایش «دکترنون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد» به کارگردانی هادی مرزبان که از ۷ فروردین تا ۲۳ اردیبهشت میزبان علاقه مندان در تالار اصلی تئاتر شهر با ظرفیت ۵۷۹ تماشاگر و قیمت بلیت ۱۰۰ هزار تومان بود، در مجموع ۳۶ اجرا با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان، میزبان ۸ هزار و ۴۹۹ تماشاگر و فروشی معادل ۶۱۰ میلیون و ۱۱۰ هزار تومان بود.

نمایش «هملت پشتکوهی» به کارگردانی ابراهیم پشتکوهی که از ۱۴ فروردین تا ۲۳ اردیبهشت در تالار چهارسو با ظرفیت ۱۰۱ تماشاگر و قیمت بلیت ۷۰ هزار تومان روی صحنه رفت با مجموع ۳۱ اجرا ، ۲ هزار و ۲۳۰ تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان ) به فروشی معادل ۱۰۷ میلیون و ۶۱۸ هزار تومان دست پیدا کرد.

نمایش «فریاد خاموش» به کارگردانی محمد هادی عطایی نیز که از ۲۳ فروردین تا ۲۳ اردیبهشت در تالار سایه تئاتر شهر با ظرفیت ۷۲ نفر و قیمت بلیت ۴۰ هزار تومان روی صحنه رفت، با مجموع ۲۶ اجرا و یک هزار و ۵۰۸ تماشاگر ( با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان ) ۳۹ میلیون و ۶۸ هزار تومان فروش کرد.

نمایش «خماری» به کارگردانی امین بهروزی که از روز ۱۴ فروردین در تالار قشقایی تئاتر شهر با ظرفیت ۹۶ تماشاگر و قیمت بلیت ۵۰ هزار تومان روی صحنه است، تاکنون با مجموع ۳۱ اجرا و یک هزار و ۹۲۶ تماشاگر ( با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان ) به فروشی معادل ۷۷ میلیون و ۴۰ هزار تومان دست پیدا کرده است.

نمایش «تجربه های اخیر» به کارگردانی حسین کشفی اصل که از روز یازدهم اردیبهشت اجرای خود را در کارگاه نمایش با ظرفیت ۲۶ نفر و قیمت بلیت ۵۰ هزار تومان روی صحنه رفته تاکنون با ۱۴ اجرا و ۳۳۸ تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) به فروشی معادل ۱۳ میلیون و ۲۷۵ هزار تومان دست یافته است.

براساس این گزارش نمایش «نازگل» به کارگردانی میثم یوسفی که از روز پانزدهم اردیبهشت در تماشاخانه سنگلج با ظرفیت ۲۳۶ تماشاگر روی صحنه رفته تا کنون با مجموع ۸ اجرا و تعداد ۶۱۸ تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) و قیمت بلیت ۴۰ و ۵۰ هزار تومان به فروشی معادل ۱۲ میلیون و ۵۳۱ هزار تومان رسیده است.

نمایش «نینا و جادوی ماه ها» به کارگردانی علیرضا دهقانی که از ۷ فروردین تا ۱۹ اردیبهشت با قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان در تالار هنر روی صحنه رفت با مجموع ۳۲ اجرا پذیرای ۴ هزار و ۶۰۹ تماشاگر بوده که با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان به فروشی معادل ۹۲ میلیون و ۷۷۴ هزار و ۸۰۵ تومان دست پیدا کرد.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×