به همراه تخفیف دانشجویی

فروش بلیت جشنواره تئاتر فجر ۴۱ آغاز شد

علاقه‌مندان به تماشای آثار صحنه‌ای چهل‌ویکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر می‌توانند با مراجعه به سامانه فروش بلیت این رویداد برای نمایش‌های مورد نظر خود برنامه‌ریزی و بلیت تهیه کنند.

به گزارش تئاتر آنلاین، سامانه فروش بلیت آثار صحنه‌ای و ملل جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از امروز (جمعه ۳۰ دی‌) بلیت فروشی خود را آغاز کرد.

اداره‌کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیرخانه چهل‌ویکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به منظور ارائه تسهیلات ویژه به دانشجویان رشته‌های هنری و با رویکرد حمایت از جامعه دانشجویی، تخفیف بلیت ۵۰ درصدی در نظر گرفته‌اند.

دانشجویان برای دریافت بلیت با تخفیف گفته شده می‌توانند با مراجعه به سامانه فروش این رویداد در «گیشه۷» کد تخفیف دانشجویی STUFAJR1401 را وارد و از تخفیف در بهای بلیت، نمایش‌های مورد نظر خود استفاده کنند. دانشجویان بعد از تهیه بلیت و به هنگام مراجعه به سالن‌های نمایشی کارت دانشجویی نیز همراه داشته باشند.

فروش بلیت تئاتر فجر

قیمت بلیت‌ برای نمایش‌های ایرانی جشنواره ۸۰ هزارتومان و برای نمایش‌های بخش ملل ۱۲۰ هزارتومان تعیین شده است.

علاقه‌مندان برای خرید بلیت نمایش‌های مورد نظر خود می‌توانند با مراجعه به سامانه فروش بلیت این رویداد در «گیشه۷» به نشانی https://gisheh7.ir/tfestival اقدام کنند.

چهل‌ویکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از ۲۵ دی تا ۱۱ بهمن به دبیری کوروش زارعی در تهران درحال برگزاری است.