» آرشیو مطالب » فرزین محدث «دیگران» را به صحنه می‌برد/ ترس از تضادهای درونی
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

فرزین محدث «دیگران» را به صحنه می‌برد/ ترس از تضادهای درونی

مرداد 31, 1401 0

فرزین محدث بازیگر و مدرس تئاتر قصد دارد نمایش «دیگران» را با همراهی هنرجویانش به صحنه ببرد.

به گزارش تئاتر آنلاین، نمایش «دیگران» که پروژه پایان دوره هنرجویان کارگاه «بازیگری محض» به سرپرستی فرزین محدث است، روی صحنه می‌رود.

در این اثر نمایشی که به سرپرستی و هدایت فرزین محدث اجرا می‌شود، علیرضا میمی، فرزان اسدیان، ماهان علی پناه، پویا حسین زاده، محمدصادق کریم دوست، سارا ضرابی، فرزاد خالقی، مهشید صدری، مائده شاکریان، آیدا مطلق، ساناز قلی‌زاده، غزاله کارآموز و بهنام امیرالوار به عنوان بازیگر حضور دارند. طراح پوستر این اثر رامین رستمی است.

در توضیح این اثر نمایشی آمده است: در هر کدام از ما چند دیگری وجود دارد، آنگاه که در مقابل عواطف خود عریان شویم دیگری‌هایمان خود را نشان می‌دهد و در این لحظه است که می‌ترسیم از این همه تضاد در درون خود.

محدث درباره این اجرا به تئاتر آنلاین گفت: متن نمایش «دیگران» به صورت آزاد و کارگاهی شکل گرفته و شامل نمایشنامه‌هایی چون «هملت»، «کلفت ها»، «دست های آلوده»، «باغ وحش شیشه‌ای» و تلفیق مونولوگ هایی که من به عنوان مدرس نوشته بودم، است. در واقع نمایش «دیگران» متشکل از ۱۲ مونولوگ برای هنرجوها است تا ویژگی‌های بازیگری آنها نشان داده شود.

این اجرا قرار است با مشارکت تماشاخانه دیوار چهارم به صحنه برود.

محدث آخرین بار به عنوان بازیگر تئاتر با نمایش «احتمالات» به کارگردانی علی شمس در سالن چارسوی مجموعه تئاتر شهر به صحنه رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×