» آرشیو مطالب » غیبت مرموز بیل موری در فیلم جدید وس اندرسون
آرشیو مطالب - سینما و تئاتر بین الملل

غیبت مرموز بیل موری در فیلم جدید وس اندرسون

مرداد 1, 1401 1

با وجود این که پیشتر گفته شده بود بیل موری نیز از بازیگران فیلم «استروید سیتی» وس اندرسون است اکنون روشن شده وی در این فیلم بازی نکرده است.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ورایتی، غیبت مرموز بیل موری در فیلم «استروید سیتی» یا «شهر سیارکی» وس اندروسن سوال‌برانگیز شده است.

در حالی که اسم بیل موری در لیست بازیگران فیلم بود و خود وی نخستین بار تابستان پیش گفت در اسپانیاست تا در این فیلم بازی کند و اسم فیلم را برای اولین بار اعلام کرد، حالا روشن شده وی در این فیلم بازی نکرده است.

حالا گفته می‌شود موری کمی قبل از شروع فیلمبرداری در سپتامبر گذشته در جنوب اسپانیا، به کرونا مبتلا شده و از آنجا که همه چیز در حال پیش رفتن بود مجبور شدند تا نقش وی را تغییر دهند و بازیگر دیگری را جایگزین وی کنند.

فردی که جایگزین موری شده کارل از «مورنینگ شو» است.

در این میان شکایت از رفتار نامناسب موری ۷۱ ساله در فیلم «فانی بودن» ساخته عزیز انصاری در آوریل نیز مطرح است، هر چند این ۲ تاریخ نمی‌توانند به هم مرتبط باشند.

همان زمان موری گفت با بازیگر زنی که با وی در «فانی بودن» همکار بوده اختلاف نظر داشته و استودیو هم برای بررسی ماجرا تولید فیلم را متوقف کرده است. البته هرگز روشن نشد چه عاملی موجب اختلاف و شکایت از موری شده است.

بیل موری بازیگر، کمدین و نویسنده آمریکایی برنده جایزه امی، جایزه بفتا و گلدن گلوب و نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد برای فیلم «گمشده در ترجمه» است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×