عکاس ایرانی به جشنواره عکس ارمنستان راه پیدا کرد

محبوبه فرج الهی عکاس ایرانی به جشنواره بین‌المللی عکس ارمنستان با عنوان «کووید ۱۹، سیاست در هنر» راه یافت. به گزارش تئاتر آنلاین، محبوبه فرج‌اللهی عکاس جوان راه یافته به جشنواره بین‌المللی و آنلاین عکس ارمنستان درباره عکسی که در این جشنواره حضور دارد، گفت: در این عکس از پرچم سه کشور ایران، چین و […]


محبوبه فرج الهی عکاس ایرانی به جشنواره بین‌المللی عکس ارمنستان با عنوان «کووید ۱۹، سیاست در هنر» راه یافت.

به گزارش تئاتر آنلاین، محبوبه فرج‌اللهی عکاس جوان راه یافته به جشنواره بین‌المللی و آنلاین عکس ارمنستان درباره عکسی که در این جشنواره حضور دارد، گفت: در این عکس از پرچم سه کشور ایران، چین و ارمنستان به عنوان سه کشور درگیر با این بیماری استفاده شده‌است. ایران کشور من است، ارمنستان کشور میزبان است و چین از آن روی انتخاب شده که منشا این بیماری بوده است.

وی افزود: این عکس یکی از عکس‌های مجموعه در حال تکمیل من با عنوان «یک جهان، یک عزم» بوده که از میان آثار عکاسانی از ۱۶ کشور جهان برای حضور در نمایشگاه انتخاب شده است.

این عکاس جوان پیش از این در هفدهمین جشنواره تئاتر دانشگاهی، سیزدهمین جشن تصویر سال و … مقام آورده بود و سال گذشته توانست برنده مدال برنز نخستین جشنواره بین‌المللی عکس ایروان با عنوان «فقط بخندید» شود.

محبوبه فرج الهی عکاس تئاتر ، نایب رئیس هیات‌ مدیره انجمن عکاسان خانه تئاتر است که سابقه عکاسی هنری، پرتره و عکاسی خبری را در پیشینه فعالیت خود دارد.