علیرضا معروفی با «تلفات» به مولوی می‌رود

Reading Time: < 1 minute نمایش «تلفات» نوشته و کارگردانی علیرضا معروفی به زودی در سالن اصلی تالار مولوی به صحنه می‌رود. به گزارش تئاتر آنلاین، علیرضا معروفی پس از اجرای نمایش «تن‌ها» در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر، با نمایش «تلفات» به تالار مولوی می‌رود. معروفی در گذشته با نمایش «عقیم» رتبه اول نویسندگی و کارگردانی در بیست و […]

Reading Time: < 1 minute

نمایش «تلفات» نوشته و کارگردانی علیرضا معروفی به زودی در سالن اصلی تالار مولوی به صحنه می‌رود.

به گزارش تئاتر آنلاین، علیرضا معروفی پس از اجرای نمایش «تن‌ها» در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر، با نمایش «تلفات» به تالار مولوی می‌رود.

معروفی در گذشته با نمایش «عقیم» رتبه اول نویسندگی و کارگردانی در بیست و چهارمین جشنواره ملی لاله‌های سرخ اندیمشک را به‌دست آورد و جایزه اول نویسندگی و کارگردانی از نهمین جشنواره استانی البرز برای نمایش «شکم» نیز در کارنامه او به چشم می‌خورد و با آخرین اثرش نمایش «تن‌ها»، رتبه نخست کارگردانی را در جشنواره مقاومت کسب کرد و در جشنواره فجر نیز رتبه نخست طراحی لباس را به دست آورد. اجرای عمومی این نمایش نیز بیش از ۱۰۰۰ تماشاگر را به سالن نمایش کشاند.

وی نمایشنامه «تلفات» را امسال به نگارش درآورده است.

در خلاصه داستان این اثر نمایشی آمده‌است: دختری جوان بعد از چهارده هزار و ششصد روز به بهانه کشیدن پرتره پیرمردی به پاریس، خیابان چرچیل، پلاک هفت می رود و … .

عوامل و بازیگران نمایش «تلفات» به زودی معرفی خواهند شد.