عطاالله کوپال کارگردانی می‌کند/ خوانش «مرگ در گذرگاه صلح»

عطاالله کوپال مدرس و کارگردان تئاتر در قالب کارگاه «نوآوران ادبیات» نمایشنامه «مرگ در گذرگاه صلح» را نمایشنامه خوانی می‌کند. به گزارش تئاتر آنلاین، کارگاه «نوآوران ادبیات» به سرپرستی عطاالله کوپال فعالیت های نمایشنامه خوانی خود را با خوانش نمایشنامه «مرگ در گذرگاه صلح» نوشته صبوره رنگرز و با کارگردانی عطاالله کوپال پی می‌گیرد. این […]

عطاالله کوپال مدرس و کارگردان تئاتر در قالب کارگاه «نوآوران ادبیات» نمایشنامه «مرگ در گذرگاه صلح» را نمایشنامه خوانی می‌کند.

به گزارش تئاتر آنلاین، کارگاه «نوآوران ادبیات» به سرپرستی عطاالله کوپال فعالیت های نمایشنامه خوانی خود را با خوانش نمایشنامه «مرگ در گذرگاه صلح» نوشته صبوره رنگرز و با کارگردانی عطاالله کوپال پی می‌گیرد.

این کارگاه یک مجموعه تخصصی از نگارش نمایشنامه تا اجرا است که تا به امروز حدود ۵۰ نمایشنامه چاپ شده در آن به ثبت رسیده است. اجراهای تخصصی نمایشنامه خوانی نیز از فعالیت های این کارگاه است که خوانش کنونی در روز شنبه پنجم شهریور در تماشاخانه «دا»، واقع در خیابان خارک جنب تالار وحدت به اجرا در خواهد آمد.

بازیگران این اجرای نمایشنامه خوانی تیما قاسمیان، مهناز رضایی، رضا حماطی و تقی علی آبادی هستند.

دیگر عوامل این اجرا عبارتند از دستیار کارگردان: افسون شکاری، طراح گریم: عاطفه رضایی، مدیر تولید: میلاد خوشابی و طراح پوستر: مهسا درودیان.